Маємо гарну новину для всіх, хто потребує енергетичної допомоги! Наш партнер компанія MENNEKES надала безоплатну "енергетичну підтримку", щоб допомогти з розподіленням енергії на місцях тим українцям, які потребують її найбільше. Це - 98 комбінацій розеток EverGUM, 100 вилок 32А СЕЕ типу та 40 вилок стандартного типу Schuko.

Розподілювач EverGUM у міцному гумовому корпусі, з попередньо підготованою до монтажу проводкою, розрахований на 8 розеток Schuko. Також в модулі передбачено 2 додаткових порожніх місця, куди за потреби можна встановити розетки іншого типу та номіналу. Він компактний (306х288х230 мм) та переносний, із шарнірною кришкою на защіпці із нержавіючої сталі. Має клас захисту IP44. А ще модулі можуть штабелюватися один на одного, якщо треба під'єднати дуже багато споживачів. Комбінації розеток зроблені для 3-х фазного підключення, але за потреби ми в MARDAL CABLES можемо їх перекомутувати в однофазні та встановити необхідні вилки.

Якщо ви або ваші знайомі потребуєте такого типу розподільчих пристроїв, надсилайте нам запит з вказуванням кількості пристроїв та який тип підключення потрібний (однофазний чи трьохфазний, який струм). Ми на зв'язку за номерами +38 098 4669929 (Kyivstar) та +38 095 4669929 (Vodafon), а також у месенджерах (якщо відсутній стільниковий зв'язок).

Разом до Перемоги! Віримо в Україну!