Українська компанія "МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ" (постачальник широкого спектру кабелю, систем захисту, прокладки та монтажу, промислової електроніки, розʼємів та інших матеріалів для різноманітних галузей промисловості) та компанія HELU KABEL GmbH (лідер з виробництва кабельно-провідникової продукції в Німеччині) підписали договір про співробітництво. 

Від сьогодні прихильники бренду HELU KABEL можуть скористатися послугами й оцінити переваги роботи з MARDAL CABLES, а саме:
 

  • Висока технічна експертиза та якісна обробка замовлень.
  • Широкий асортимент продукції доступний з власного складу.
  • Швидка фірмова логістика.
  • Гнучкий підхід до кожного клієнта.
  • Власний онлайн-портал (eshop) з інформацією про наявність продукції на складі.


«На німецькому кабельному ринку є дві компанії-лідерів – це LAPP та HELU. В глобальному масштабі LAPP є більшим гравцем. А ось в Німеччині першу позицію займає саме HELU. Ми ж, з початку своєї роботи в MARDAL CABLES, працюємо з "номером три" - FABER KABEL. Але є проєкти, в яких клієнти готові використовувати тільки продукцію двох основних гравців й інші бренди роздивлятися не готові. Саме тому ми поставили собі за мету отримати статус офіційного партнера HELU, бо саме ця компанія не має поки що свого власного представництва в Україні, а працювала через свого ексклюзивного партнера. Для нас ця співпраця дає можливість розширити асортимент, адже саме HELU та LAPP мають майже ідентичні лінійки продукції», - говорить Валерій Мардаль, директор компанії MARDAL CABLES.

На цей момент компанія формує склад продукції та вже готова постачати перші замовлення. 

HELU KABEL - це німецька компанія, яка є постачальником кабельно-провідникової продукції вже понад 40 років, має понад 2200 співробітників, які працюють на 63 підприємствах у 39 країнах світу. Використання найновіших матеріалів у виробництві та співпраця з міжнародними випробувальними інститутами робить HELU KABEL лідером у сферах автоматизації, технологій обробки та передачі даних, систем управління та відновлюваних джерел енергії. Сьогодні компанія має у своєму розпорядженні:
 

  • 50 000 м² виробничих потужностей;
  • понад 33 000 продуктів, серед яких кабелі та проводи від 0,05 до 1000 мм²;
  • Продукція сертифікована згідно з міжнародними та локальними стандартами та галузевими сертифікаційними інституціями.


MARDAL CABLES - це динамічна молода компанія, яка представляє на ринку Україні найкращі світові бренди та широкий асортимент продукції. MARDAL CABLES є офіційним імпортером та дистриб’ютором в Україні кабельної продукції, роз'ємів, конекторів, електротехнічної продукції, кабельних аксесуарів та інструменту, продуктів для автоматизації та промислової електроніки від таких виробників, як FABER KABEL (Німеччина), NEXANS (Франція), MENNEKES (Німеччина), ANAMET EUROPE (Нідерланди), ELPRESS (Швеція), ESCHA (Німеччина), LUTZE (Німеччина), HEBOTEC (Німеччина), REIKU (Німеччина) та інші.