Експерт зі з’єднання, німецька компанія ESCHA, представила новинку на провідній міжнародній виставці InnoTrans 2022, що проходила з 20 по 23 вересня в Берліні. Вперше на широкий загал було представлено попередньо зібрані та литі роз’єми, що схвалені для використання у залізничній галузі. Роз’єми відповідають високим стандартам безпеки відповідно до DIN EN 45545-2 (вогнестійкість) та DIN EN 50155 (удари, вібрація та механічні навантаження).

Раніше існували роз’єми, в яких до використання у залізничній галузі був схвалений лише кабель. Тож ESCHA є першим виробником, який пропонує литі конектори із загальним затвердженням для цього дуже вимогливого ринку. У порівнянні з попередньо зібраними варіантами, вони більш надійні, легші та, найголовніше, швидше монтуються. Нові роз’єми будуть доступні в різних конструкціях одразу після виходу на ринок і доповнюватимуть широкий асортимент продукції під назвою «схвалено залізницею», яку ESCHA розробила спеціально для автобусної та залізничної промисловості.

Велике різноманіття варіантів

Нові роз’єми для залізничного транспорту від ESCHA будуть доступні для замовлення в різних версіях вже безпосередньо після цьогорічної виставки InnoTrans. Типи корпусів A, B, BI, C і CI стандартно оснащені різьбою для захисних шлангів задля убезпечення кабелю від пошкодження кам'яною крихтою та забруднення. Крім того, нові роз’єми доступні з LED-індикаторами й захисною схемою. Також в асортименті представлені кабелі різних діаметрів. Звичайно, всі варіанти відповідають високим вимогам класів захисту IP65, IP67 та IP68.

Правильне підключення для кожного рівня

Новий «схвалений для залізниці» асортимент продукції ESCHA містить рішення для підключення чотирьох рівнів.

  1. Для рівня Ethernet-Train-Backbone (IEC 61375-2-5) ESCHA пропонує компоненти зі швидкістю передачі даних до 10 Гбіт/с (Cat.6A).
  2. Для мережі Ethernet Consist (ECN) згідно з IEC 61375-3-4 використовуються компоненти зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт/с (Cat.5e).
  3. Що стосується підключення сенсор/актуатор на третьому рівні, ESCHA пропонує роз’єми M8 і M12, які тепер будуть доповнені новими роз’ємами.
  4. Для живлення на четвертому рівні ESCHA обрала «M12 POWER» роз’єми з одним і двома кінцями з S-кодуванням. Вони були налаштовані відповідно до типово високих вимог залізничної промисловості та особливо адаптовані для додатків змінного струму (додатки змінного струму до 12 A / 630 В).

Спеціальні додаткові послуги для галузі

Щоб задовольнити індивідуальні вимоги залізничної промисловості, ESCHA не вказує жодної стандартної довжини кабелю у випадку «схвалених залізницею» елементів і постачає саме ті довжини, які потрібні клієнтам. На додаток до комплектації, маркування та інших послуг, що полегшують монтаж, ESCHA пропонує індивідуальні кабельні джгути для легкої реалізації складних структур проводки, також із можливістю різних специфікацій для окремих вагонів.