Німецька компанія HEDI gmbh розпочала свою діяльність у 1970 році як виробник верстатів. За цей час компанія виросла в повноцінного виробника, який пропонує функціональну, довговічну продукцію для промисловості й торгівлі. Розповідаємо про нашого нового партнера та новий асортимент на складі MARDAL CABLES.

У своїй роботі компанія HEDI покладається на високоякісні брендові продукти й максимальну безпеку. З моменту свого заснування ця компанія середнього розміру з трьома основними сферами діяльності перетворилася на постійного гравця міжнародного ринку.

Нині HEDI є експертом з монтажу кабелів та конструювання шаф управління для комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки й спецтехніки, а також з розробки та виробництва кабельних котушок й подовжувачів, розподільників, робочого і машинного освітлення.

Сьогодні мова саме про кабельні котушки. HEDI пропонує різноманіття безпечних, міцних та високоякісних котушок. Тож кожен клієнт гарантовано знайде саме те, що якнайкраще відповідає його професійним потребам.

З якого матеріалу виготовлені котушки?

Пластик або листова сталь - залежить від призначення. HEDI рекомендує суцільну пластикову кабельну котушку, оскільки вона легка й виготовлена з ударостійкого пластику. При використанні пластикової котушки в приміщенні додатковою перевагою є захист чутливої підлоги від подряпин.

Скільки метрів кабелю вміщається на кабельній котушці?

Довжина кабелю є вирішальною для вибору кабельної котушки. Чим більший діаметр її корпусу, тим більшу довжину кабелю та більший поперечний переріз вона може потенційно підтримувати. Зверніть увагу, що зі збільшенням довжини кабелю і збільшенням перетину вага котушки також значно збільшується. При використанні в приміщенні зазвичай потрібно долати меншу відстань, для чого часто достатньо коротшої довжини кабелю (наприклад, 25 м).

При використанні на відкритому повітрі та на будівельно-монтажних майданчиках відстані зазвичай значно більші. Як стандартний розмір HEDI рекомендує котушку з довжиною кабелю 40 метрів. Цей розмір практичний і охоплює більшість застосувань.

Як щодо штекерів?

Стандартний асортимент HEDI включає кабельні котушки з усіма поширеними міжнародними системами розеток. До них відносяться швейцарська, британська, французька та бельгійська системи розеток. Але найбільш поширеним типом є вилки та розетки типу Schuko (німецький стандарт). HEDI стандартно пропонує котушки з 4-ма розетками без кришок (IP20) або 3-ма розетками з кришками (IP44/IP54).

Які функції безпеки має кабельна котушка?

Найвищий рівень безпеки - стверджує компанія. Для зовнішнього використання кабельна котушка завжди повинна мати розетки з кришками. Термозахисний вимикач для кабельної котушки також є абсолютним стандартом. Крім того, деякі кабельні котушки HEDI мають унікальну діагностичну систему HEDI DiagS, яка з першого погляду показує, чи готова кабельна котушка до використання та чи є робоча напруга в розетках.

Нині компанія пропонує широкий асортимент котушок, представлений такими серіями:

 • Generation 7: Champion, Companion, Coworker
 • Professional
 • Professional Plus
 • Primus
 • StarLite

Розглянемо кожну серію докладніше.

Generation 7: Champion, Companion та Coworker

Цілісно пластикові кабельні котушки HEDI 7-го покоління, орієнтовані на майбутнє, вражають максимальною безпекою, ергономікою та неповторним дизайном.

Champion - більший варіант, що особливо підходить для професійного використання та великих будівельних майданчиків.

Companion ідеально підходить для будь-якого використання в ремеслах та домашньому господарстві. Він має компактніші розміри й легше, ніж Champion. За рештою ж характеристик Companion нітрохи не поступається своєму більшому "брату".

Coworker - це модель початкового рівня 7-го покоління. Ця кабельна котушка має той же діаметр барабана, що й Companion, але оснащена меншою кількістю ергономічних функцій та функцій безпеки.

Особливості котушок серії Generation 7:

 • Тримач кабелю та напрямна кабелю. Для зручного змотування кабелю та полегшення транспортування в змотаному стані. Також діє як зона зминання, якщо котушка впаде. При необхідності можна видалити в будь-який час. (Доступно лише у моделях Champion та Companion).
 • Відведення води. Завдяки нахилу котушки та постійно вбудованим дренажним канавкам вода може стікати в будь-який час, коли пристрій лежить. Таким чином, запобігається потрапляння води та вологи на поверхні котушки та у вставки розеток.
 • Перемикач зупинки обертання для блокування корпусу котушки (для моделей Champion). Отвори на задній панелі дозволяють легко кріпити котушку на стіні.
 • Практична поворотна ручка з унікальним двокомпонентним покриттям soft touch і додатковою функцією складання підходить для індивідуального управління при намотуванні й розмотуванні як правою, так і лівою рукою. Поворотна ручка забезпечує оптимальний комфорт.(Доступно лише для моделей Champion).
 • Основа всього ряду цих кабельних котушок виготовлена з армованого скловолокном пластику та гарантує максимальну стійкість. Три щаблі забезпечують додаткову стабілізацію тросового барабана при змотуванні та розмотуванні троса.
 • Запатентований нахил корпусу котушки на 7° тому забезпечує більший дорожній просвіт, кращий доступ до розеток, а волога стікає більш ефективно. (Функція доступна для моделей Champion та Companion).

Завдяки високоякісному виробництву «Зроблено в Німеччині», кабельні котушки HEDI Generation 7 є одними з найміцніших кабельних котушок на ринку.

Professional - високоякісна кабельна котушка із закритою трубчастою сталевою основою та великим діаметром котушки. Пропонується як у пластиковій версії, так і у версії з листової сталі. Завдяки низькому центру тяжіння, вона надзвичайно стійка.

Деякі технічні характеристики:

 • Діаметр котушки: 290 мм
 • Три розетки з ущільнювальною крайкою та системою діагностики HEDI DiagS
 • Ергономічна ручка, вставна паркувальна станція, перемикач зупинки обертання
 • Захист від перевантаження
 • Можливе використання лежачи та стоячи
 • Можливі перерізи кабелів: 3G1.5 і 3G2.5
 • Можлива довжина кабелю в залежності від типу кабелю: 25 м, 33 м, 40 м, 50 м

Трифазний струм, змінний струм, стиснене повітря, кемпінг - завдяки великому вибору варіантів кожен зможе знайти те, що йому потрібно.

Надзвичайно міцна серія Professional Plus пропонує кабельні котушки для спеціальних застосувань! Доступні у двох різних розмірах: з діаметром барабана 320 мм або 450 мм. Багато варіантів обладнання з абсолютною стійкістю й захистом ізоляції забезпечують оптимальну безпеку!

Поворотна ручка великого розміру забезпечує максимальну зручність. Ручку можна скласти після використання, щоб гарантувати безперебійну роботу.

Трубчаста сталева основа, що додатково залита в пластик, забезпечує високий рівень стійкості й водночас максимально можливий ступінь ізоляції.

Кабельні котушки цієї серії мають зручну ручку і гальмо. Це гальмо знаходиться в захисті ручки, так що ним можна було легко керувати. Це також запобігає затисканню троса між корпусом барабана та ніжкою.

Primus - надійна стійка котушка з листової сталі із компактною конструкцією.

Технічні особливості:

 • Діаметр барабана: 255 мм
 • 4-контактна запобіжна розетка або 3-контактна запобіжна розетка з ущільнювальною губкою та системою діагностики HEDI DiagS
 • Тепловий вимикач
 • Ергономічна ручка, вставна паркувальна станція, перемикач зупинки обертання
 • Стійка відкрита трубчаста сталева основа
 • Можливе використання лежачи та стоячи
 • Клас захисту IP20 або IP44

StarLite — це розумна легка повністю ізольована пластикова кабельна котушка для дому та майстрів.

 • Діаметр барабана: 255 мм
 • 4-контактна розетка із захисним контактом
 • Тепловий вимикач
 • Зручна ручка, ніжки й задня частина кабельної котушки виготовлені з цільного шматка пластику. Це забезпечує не тільки комфорт при носінні, але й високий рівень стійкості.
 • Перемикач зупинки обертання, що розташований на задній частині корпусу котушки, забезпечує надійне замикання, наприклад, під час транспортування.
 • Паркувальна станція забезпечує надійну фіксацію кабелю та вилки під час транспортування.
 • Клас захисту: IP20

Для користування лише в сухому середовищі!

І ще одне: вже деякі із кабельних котушок HEDI можна обрати у нашому веб-шопі за посиланням. Завезення на склад планується найближчими місяцями.