Роз'єми M8, M12, M23 і RJ45 для монтажу на місцях — особливо підходять для застосувань, в яких довжина кабелю не може бути визначена заздалегідь.

Один з видів продукції який користується великим попитом - цє розʼєми для монтажу на місці. Вони цікаві тим, що підходять для застосування в тих умовах, коли довжина кабелю не може бути визначена наперед. А оскільки ми можемо запропонувати кабель фактично будь-якої довжини, то такі розʼємі є цікавим рішення для багатьох наших клієнтів.

За сферою застосування ці розʼєми можна розділити на 4 групи:

  • розʼєми для промислового Ethernet (IE)
  • розʼєми для силового підключення (POWER)
  • розʼєми для систем Profibus
  • розʼєми для датчиків/приводів (sensor/actuator).

Розʼєми для промислового Ethernet - це переважно 8-ми полюсі розʼєми типу M12 або RJ45. Їх монтаж відбувається зазвичай без додаткових інструментів і зона контакту з жилами кабелю встановлюється завдяки затискачам, які прорізають ізоляцію (в рідких випадках за допомогою обтиснення).

Розʼєми для силового підключення розраховані на номінальний струм 12 або 16 Ампер, мають конфігурацію контактів 4+FE* або 4+PE, і виконані виключно у форматі М12. У такому ж форматі йдуть розʼєми для систем Profibus, але вони мають 5 полюсів і розраховані на напругу 125 В та струм 4 А. Розʼєми для Profibus йдуть у повністю металевому виконанні, що гарантує максимальне екранування, і мають як прямі версії штекерів і гнізд, так і кутові.

Найбільш широкий асортимент розʼємів для монтажу на місці представлений для застосування у датчиках та приводах - це 47 різних артикулів. Це розʼєми типу М8, М12 та М23, з кількістю пінів від 3 до 19. Доступні як екрановані версії розʼємів так і не екрановані, прямі та кутові версії. Отже ми можемо запропонувати розʼєм фактично будь якої конфігурації.

Всі продукти які доступні у нас на складі представлені на нашому сайті. Інші типи та конфігурації в процесі наповнення та зʼявляться на сайті найближчим часом. Термін постачання розʼємів під замовлення складає, як і по іншій продукції, 2 тижні. Знайомтесь та обирайте тип розʼємів, який вам цікавий.

* На відміну від захисного заземлення (PE), яке призначене для захисту людей і тварин від ураження електричним струмом у разі несправності, функціональне заземлення (FE) є функціональною частиною електричної системи, яка забезпечує її нормальну роботу. Функціональне заземлення призначене для безпечного відведення струмів перешкод і захисту системи від електричних перешкод. Саме тому дріт, підключений до FE має сірий колір ізоляції, а не жовтий/зелений (як для PE).