ESCHA Group, що базується в Халвері (Німеччина), встановила новий рекорд, згенерувавши у 2022 році консолідованих продажів на понад 102 мільйони євро. Порівняно з попереднім роком, цей показник відповідає зростанню плюс 17 відсотків. Кількість співробітників у всьому світі також збільшилася. Якщо у 2021 році, як і раніше, близько 840 осіб працювали фахівцями з промислового з'єднання, то минулого фінансового року їх було близько 1000. Рекордні показники є результатом зростання продажів на всіх важливих ключових ринках та цільових галузях.

"Ґрунтуючись на великих обсягах резервних замовлень і замовлень, що надходять, ми вступили у 2022 рік з амбітною метою зростання з точки зору планування. Всупереч напруженій ситуації, що зберігається в галузі попередніх закупівель матеріалів й ринку праці, ми змогли значно перевершити наші цілі. ESCHA зафіксувала значне зростання на всіх ринках На регіональному рівні особливим зростанням виділяється Європа - більш ніж на 20 відсотків порівняно з 2021 роком. І хоч попри всі наші зусилля, ми не змогли задовольнити наші власні вимоги до термінів та надійності постачання в будь-який час. Ми бачимо себе на найкращому шляху щодо відповідності очікуванням наших клієнтів та нашим власним вимогам", - пояснює Марко Хек (Marco Heck), керуючий директор ESCHA Group. Він додає: "Ми інвестували у розвиток європейських виробничих потужностей в Угорщині та Польщі, але також змогли розвивати й інші локації."

Чіткі цільові показники зростання на 2023 рік

Коментуючи цілі на 2023 рік, Марко Хек каже: "Ми продовжуємо відчувати високий попит на нашу продукцію. У центрі наших розробок - майбутня технологія Single Pair Ethernet (SPE). Крім того, у 2023 році буде створено додаткові продукти та послуги, які будуть найкращими. Цьогоріч ESCHA також продовжить інвестувати в технології, потенціал і мотивованих співробітників на всіх об'єктах. Ми плануємо досягти двозначного зростання у 2023 фінансовому році."

Крім Німеччини, ESCHA представлена в 33 країнах - або за підтримки партнерів, або через свої власні збутові підрозділи. Завдяки виробничим потужностям у Європі та Азії, а також ліцензійному виробництву в США та Мексиці, ESCHA гарантує високу доступність та стабільну якість своєї продукції по всьому світу.

MARDAL CABLES як офіційний партнер ESCHA в Україні завжди готові запропонувати своїм клієнтам найкращі connect-рішення від ESCHA. Обрати їх можна в нашому веб-шопі.