На виставці SPS 2022 у Нюрнберзі (8-10  листопада) німецький фахівець із підключення ESCHA представить майбутні тенденції й технології, що визначатимуть розвиток роз’ємів у найближчі роки. Основна увага буде зосереджена на технології Single Pair Ethernet. ESCHA представить литі роз’єми M8 і M12 на основі промислового інтерфейсу T1 відповідно до IEC 63171-6. Крім того, компанія продемонструє дві новинки, які розширять вже наявні продуктові портфелі. По-перше, нові роз’єми Deutsch-DT з додатковою полярністю та світлодіодні варіанти, призначені в першу чергу для застосування в галузі мобільної автоматизації. А по-друге, нові екрановані з’єднувачі, які доповнюють поточний асортимент багатополюсних продуктів M8.

Single Pair Ethernet – стандарт майбутнього

SPE — технологія майбутнього в промисловій автоматизації. Використовуючи компактні кабелі та з’єднувачі, висока швидкість передачі даних може бути доведена до найвіддаленішого датчика в полі. SPE є життєво важливим компонентом на шляху до повністю мережевого виробництва, як це передбачено в Industry 4.0 або IIoT. На основі промислового інтерфейсу T1 відповідно до стандарту IEC 63171-6, який був визначений у 2018 році, ESCHA розробила литі з’єднувачі M8 та M12. Роз'єми відповідають ринковим вимогам щодо герметичності, а тому особливо підходять для використання в жорстких промислових умовах. Вони сприятимуть передачі енергії типової для SPE (Power over Data Line). До того ж клієнтам пропонуватимуться кабелі з роз'ємами з одної або з двох сторін.

Роз'єми Deutsch-DT для мобільного автоматизації

У сільськогосподарському секторі та виробництві комерційного транспорту до засобів з’єднання пред’являються надзвичайно високі вимоги, адже екологічні умови та повсякденні навантаження ту є вкрай екстремальними. Також у цьому секторі спостерігається тенденція переходу від ручної збірки до литих роз’ємів, які можна використовувати одразу ж. Переваги очевидні: менша схильність до помилок, а також швидше, надійніше та економічно ефективне підключення.

Компанія ESCHA розробила лінійку продукції з литими з’єднувачами на основі широко розповсюдженого дизайну Deutsch-DT, яка поєднує в собі всі вищезгадані переваги. На разі компанія пропонує 2-, 4- та 6-полюсні версії у виконанні «тато» й «мама», а також кабелі з конекторами з одного чи обох сторін. Також SPS 2022 будуть представлені нові 3-, 8- та 12-полюсні версії та світлодіодні варіанти.

Окрім цього за потреби клієнта пропонуються різні варіанти модифікації, наприклад, кабелі з конекторами на обох сторонах, з роз’ємом Deutsch на стороні А та M12 - на стороні B. Широкий асортимент литих з’єднувачів дизайну Deutsch-DT не лише замінить варіанти, які використовувались з польовою проводкою, але й стане компактною альтернативою вентильним роз'ємам. DT-з'єднувачі також можуть бути опціонально оснащені корпусом з різьбленням для захисних рукавів, що пропонують додатковий захист від каміння та забруднення на відкритому повітрі. І звісно ж вся продукція відповідає високим вимогам класу захисту IP67, IP68 і IP69.

Багатополюсний конектор M8 в екранованому виконанні

Датчики стають більш компактними та складнішими, а отже, вони повинні надавати ще більше інформації. Компанія ESCHA, яка спеціалізується на підключенні, задовольняє цей попит за допомогою лінійки продуктів M8 у 8-полюсному дизайні. Досі асортимент багатополюсної продукції ESCHA складався лише з неекранованих версій.

Прем'єра екранованих версій відбудеться саме на виставці SPS 2022. На момент виходу на ринок будуть доступні як прямі, так і кутові версії роз’ємів у виконанні “мама” й “тато”, які у поєднанні з ексклюзивним поліуретановим кабелем ESCHA S370 мають UL-сертифікацію. Також пропонується економічно вигідна альтернатива з ПВХ-кабелем «P00».

Стандартний, спеціальний, на замовлення 

Крім вищезгаданих інновацій, ESCHA продемонструє рішення зі свого широкого стандартного портфоліо, а також цікаві проєкти модифікацій та розробки, призначені для клієнтів.