Нині на українському ринку виник дефіцит гофрованих захисних труб, адже раніше цей тип продукції постачався відомим брендом з країни-агресора. MARDAL CABLES готові запропонувати ринку 100% вироблений в Німеччині продукт, однак більш економний за ціною, ніж його європейські та, навіть, турецькі конкуренти.

Йдеться саме про захисні гофротруби від REIKU серії PARE, що призначені для механічного впливу легкого та середнього ступеня.

Вони виготовлені зі спеціально модифікованого і дуже якісного поліаміду 6 (PA 6). За своєю природою це важкозаймистий матеріал. А завдяки його модифікації з безгалогенним захистом від займання більшість продуктів REIKU є самозагасаючими. До того ж барвники, що застосовуються у виробництві гофрованих труб, не містять кадмію. Це означає, що при згорянні не утворюються руйнівні токсичні гази або кислоти. Вони також стійкі до різних розчинників і масел, таких як бурова олія, мастило, ASTM-масло, а також до палива.

PARE - це легка та проста гофротруба, що має добру міцність до зворотного вигину. Безгалогенна, самозатухаюча та не поширює полум'я.

Призначена для застосування при температурі -40˚C до +105˚C; короткостроково може використовуватися при температурі до +150˚C.

У випадку механічного впливу більшого ступеня, радимо звернути увагу на стандартну серію PARN, замість економної PARE. Усі параметри, крім сили механічного впливу, у них однакові.

Серія PARE має 12 варіантів розмірів та радіусів. Серія PARN - 12 типорозмірів. Обидві серії пропонуються у чорному або сірому кольорі. Сертифіковані UL.

Обрати захисну гофротрубу, що якнайкраще відповідатиме саме вашому застосуванню, можна в нашому веб-шопі.

Найближчим часом цей асортимент гофрованих захисних труб від REIKU з'явиться на складі MARDAL CABLES, тож вже можна робити передзамовлення!