Нещодавно ми знайомили вас з нашим новим партнером італійською компанією Valentini та їх інноваційним з'єднувальним асортиментом, зокрема, розʼємами POWERSYNTAX.

Сьогодні ж хочемо детальніше познайомити з панельними розʼємами POWERSYNTAX під кутом 45˚ та під кутом 90 градусів.

Панельний роз'єм під кутом 45 градусів призначений для зменшення напруги, яку вага кабелів викликає на панелях. Також він дозволяє зекономити дорогоцінний простір у роз'ємі до стиків кабелю.

Альтернативою вищезгаданому роз'єму є PowerSyntax 90 - однополюсний панельний роз'єм під прямим кутом. Він також дозволяє зменшити напругу від ваги кабелів та зекономить простір.

Обидва продукти створені, щоб надати нові можливості для операцій і способів керування однополюсними, сумісними з Powerlock, з’єднаннями для монтажу на панелі. До того ж завдяки своїй універсальній конструкції це ідеальне поєднання з запатентованими моделями Chain Pilot і роз’ємами панелі Basic як додатковою опцією. І PowerSyntax 45, і PowerSyntax 90 доступні для номінальних струмів 480 або 750 ампер.

Й дещо про інші технічні особливості:
  1. Додаткове зчеплення з пластиковими матеріалами. Виготовлені з нержавіючої сталі A2, гвинти та шурупи (з круглими головками та 6 лопатнями) мають кут різьби 30°, тож ідеально підходять для пластикових матеріалів, надаючи всій конструкції велику стійкість до зчеплення.
  2. Латунні різьбові вставки з накаткою забезпечують надійне кріплення до панелей. Обидва види роз'ємів кріпляться до панелей за допомогою спеціальних латунних різьбових вставок. Їх рифлені стрічки зовні чіпляються за пластик базового елемента, коли болти вкручуються у вставку.
  3. Доступний широкий асортимент відповідних болтів з оцинкованої сталі (клас 10.9):
  • Метричні болти М6 з шестигранною головкою (4 мм).
  • Опукла головка циліндра (висота головки 3,3 мм, діаметр головки 10,5 мм).
  • Пропонована довжина різьби в залежності від товщини панелі - 16 мм (товщина панелі 0-5 мм) або 20 мм (товщина панелі 5-10 мм).

Варто також зазначити, що PowerSyntax 45 та PowerSyntax 90 також є відмінними додатками до сімейства Chain Pilot, адже мають вбудований контрольний перемикач. Серія роз'ємів Chain Pilot була розроблена для отримання захисного електричного блокування (або додаткових елементів управління) через ланцюг одночасно працюючих роз'ємів. Всі роз'єми з електричним блокуванням знеструмлюються, якщо один з них від'єднується під час використання, що унеможливлює від'єднання будь-якого роз'єму під навантаженням.

Зацікавилися панельними розʼємами POWERSYNTAX під кутом 45/90 градусів - звертайтеся! Попри те, що саме ці моделі роз'ємів поки що відсутні в асортименті POWERSYNTAX у нашому веб-шопі, ми постачаємо їх під замовлення. Терміни доставлення в Україну - наші фірмові - близько 2 тижнів.