За допомогою нових втулок LÜTZE PANELCON можна реалізувати особливо щільні та візуально привабливі точки передачі інформації та сервісні інтерфейси. А прозора відкидна кришка значно полегшує використання на практиці. По-перше, відповідний тип підключення чітко видно. По-друге, візуально фіксується закритий і відкритий стан кришки, а також добре чутно, як вона замикається та роз’єднується. За потреби відкидну кришку можна опломбувати для запобігання несанкціонованого доступу, а на втулку - прикріпити додаткову табличку. LÜTZE постачає нові монтажні втулки PANELCON у чотирьох варіантах: для роз’ємів з RJ45 Cat. 6A, RJ45 Cat. 5e, USB 3.0 (гніздо/гніздо) і USB 3.0 (гніздо/кабель).

PANELCON виготовлені з дуже міцного й ударостійкого матеріалу. Ущільнення корпусу наноситься за допомогою двокомпонентного процесу лиття під тиском і, отже, нерозривно з’єднане з корпусом, тому його неможливо відокремити. Таким чином, у закритому стані досягається герметичність IP69K, що дозволяє використовувати втулки на вулиці - навіть при використанні струменя пари PANELCON залишається герметичною.

Відкидні кришки виготовлені з прозорого матеріалу, тому гніздо під ним, наприклад, RJ 45 або USB, легко розпізнати. Завдяки декільком сервісним інтерфейсам на шафі керування користувач може одразу побачити, яке підключення є актуальним для його роботи. Відкидна кришка повністю відкривається і закривається на кут 110°. Таким чином при підключенні ніщо не заважає і кришка не тисне на вставлений штекер.

Встановлювати PANELCON дуже просто - вони мають стандартний монтажний розмір 22,5 мм, що відповідає стандартному ж вирізу для кнопок і вимикачів. До того ж монтаж можливий однією рукою. При подачі спереду гнучкі виступи на різьбі запобігають вислизанню роз’єму панелі. Контргайка прикріплюється та затягується з внутрішньої сторони шафи. Кодуючий носик, який прикріплений посередині передньої частини втулки, забезпечує точне розташування втулки в вирізі та не перекручується під час затягування.

Безпечний доступ до машин для технічного обслуговування стає все більш важливим зі зростанням автоматизації та цифровізації. Нові втулки LÜTZE PANELCON з відкидною кришкою ідеально підходять для цієї мети.