У робочий сфері або в приватному порядку: наше життя стає все більш цифровим. Хмарні обчислення та великі дані, електронна комерція, ІТ-додатки для бізнесу, державних установ, досліджень, фінансів та охорони здоров'я, потокові платформи та відеозустріч потребують невпинної роботи центрів обробки даних. Сервери там працюють 24 години на добу, мають обробляти гігантські обсяги даних, часто працюють місяцями — і все одно їм необхідно дедалі більше обчислювальної потужності.

Для цього потрібні штепсельні вилки та розетки, що гарантують надійне та стійке до відмови електропостачання на основі принципу високої готовності, оскільки збій у роботі обійдеться дорого і приведе до виходу з ладу ІТ-інфраструктури та підключених до неї систем. Саме тут вступають у гру розумні рішення для центрів обробки даних від MENNEKES.

POWERTOP® XTRA І AM-TOP® - з'єднувачі та штекери для ЦОД

  • Надзвичайно термостійкі та міцні.
  • Безперервне відмовостійке джерело живлення.
  • Гвинтовий контакт.
  • Кабельне введення з ущільненням.
  • З компенсатором натягу та захистом від перегину кабелю.
  • Опціонально - функції для додаткового надійного блокування.

Для центрів обробки даних MENNEKES пропонує штекери та роз’єми з універсального сімейства PowerTOP® Xtra та перевірені штекери та роз’єми AM-TOP. Вилки та з’єднувачі PowerTOP® Xtra на 63 А постачаються з термостійкими контактами та додатково доступні з нікельованими контактами. 5-полюсні вилки та роз’єми для 16 і 32 А також доступні у версії PowerTOP® Xtra R з такими ж надійними функціями.

Штекери та з’єднувачі AM-TOP складаються з однієї частини, а PowerTOP® Xtra додатково включає надійне різьбове зʼєднання. Усі корпуси та кабельний ввід AM-TOP виготовлені з високоякісного пластику, тоді як PowerTOP® Xtra також має високоякісну прогумовану поверхню для зручного захоплення. Вилки та з’єднувачі AM-TOP мають захист IP67, а роз’єми серії PowerTOP® Xtra – IP54 (для 16 і 32 A) або IP67 (для 63 A). Таким чином, ви можете розраховувати на надзвичайно міцні, термостійкі рішення, які чудово витримують постійні навантаження, характерні для центрів обробки даних, і надійно працюють протягом багатьох років.

Усі роз’єми PowerTOP® Xtra оснащені технологією контактної втулки X-CONTACT. Гільзи мають Х-подібні прорізи та виготовлені з пружного матеріалу. У з'єднувачах PowerTOP® Xtra на 63 А внутрішня частина гільз X-CONTACT має рифлення. Комбінація внутрішніх канавок, пружного матеріалу та прорізних гільз забезпечує надійне з’єднання штекера та роз’єму.

У PowerTOP® Xtra різьбове зʼєднання частин корпусу та фіксаційний повзунок додатково забезпечують надійну фіксацію штекера та роз’єму. Вилки та з'єднувачі AM-TOP мають кабельний ввід з ущільненням і байонетне кільце (з IP67). Кільце запобігає ненавмисному висмикуванню штепсельної вилки, таким чином гарантуючи надзвичайно надійне замикання та надійне, безпроблемне джерело живлення.

Обидва рішення також включають захист від перегинів. Ці деталі допомагають забезпечити надійне безвідмовне живлення серверів 24/7.

Технологія X-CONTACT дозволяє надзвичайно легко підключати та від’єднувати вилку та роз’єм, прикладаючи на 50% менше зусиль. А поєднання двох геніальних технологій підключення дозволяють встановлювати вилки та розетки легко та економно. Вилки та з’єднувачі AM-TOP і PowerTOP® Xtra на 63 А постачаються з гвинтовими клемами, тоді як рішення PowerTOP® Xtra на 16 і 32 А мають спеціально вдосконалену технологію гвинтового з’єднання ErgoCONTACT.

Настінні та панельні розетки для дата-центрів

  • Надзвичайно термостійкі та міцні.
  • Виготовлений із високоякісного пластику.
  • З технологією контактних втулок X-CONTACT® (63 А).
  • Опціонально - функції для додаткової безпеки.

На додаток до вилок і кабельних розеток MENNEKES пропонує також різні настінні та накладні розетки на 16, 32 і 63 А, які ідеально підходять для складних умов в центрах обробки даних. Корпуси виготовлені з високоякісного пластику, а відкидна кришка розеток на 63 А прогумована, тому її легше схопити й утримувати.

Розетки відповідають класам захисту IP44 або IP67. Завдяки цим міцним, термостійким та довговічним рішенням електропостачання серверних приміщень надійно працює протягом багатьох років.

Як і кабельні розетки PowerTOP® Xtra, настінні та накладні розетки на 63 А мають продуману технологію контактних втулок X-CONTACT®. Це гарантує, що вилки, вставлені в розетки, надійно з'єднані з ними, тому електричний струм може текти безпечно і без перешкод. Пристрої із класом захисту IP67 також оснащені кільцем байонет. Воно запобігає випадковому висмиканню вилки з розетки, а також забезпечує надійну фіксацію та безперебійну подачу живлення.

І наостанок - про варіанти застосування

Продуктові рішення MENNEKES можна знайти в центрах обробки даних усіх типів. Здебільшого їх використовують для живлення серверних шаф, як от:

1. Електропостачання безпосередньо від електричної інфраструктури.

Серверні шафи центру обробки даних повинні постійно забезпечуватися безвідмовним живленням, щоб гарантувати постійну доступність даних. Оскільки, згідно з девізом, «два краще, ніж один», кожна серверна шафа має дві роз’ємні смуги (так звані «стійкові блоки розподілу живлення» або скорочено PDU) для живлення встановленого обладнання. Це забезпечує подвійний захист обладнання та даних. Тут вступають у дію рішення MENNEKES - відповідні настінні розетки та штепсельні вилки – подвійні для кожної серверної шафи. Таким чином все подвійно захищено, і ви можете від’єднати одну з роз’ємних смуг від джерела живлення, щоб замінити її, не турбуючись про переривання роботи – просто «під'єднай та працюй».

2. Електропостачання через шинні системи.

На практиці розеткові смуги для серверних шаф часто також постачаються з живленням через системи шин. Замість того, щоб протікати через настінну розетку, струм проходить через шинний розподільник із закріпленими адаптерами або розподільним пристроєм. Виробникам цих систем MENNEKES пропонує точно підібрані рішення - панельні розетки, роз’єми та вилки. Ці рішення забезпечують постійну гнучку та безвідмовну роботу шинних систем і блоків розподілу електроенергії.

Обрати штекери та розетки MENNEKES для серверних шаф та дата-центрів, і не тільки, ви можете в нашому веб-шопі.