Компанія LÜTZE розширила загальновідоме сімейство електронних регуляторів струму LOCC-Box одноканальним LOCC-Box-M (Mini). Пристрій має надзвичайно компактний дизайн і може використовуватися як окремий варіант.

LOCC-Box-M дозволяє вибірково регулювати навантаження на основі 5 запатентованих аналогових характеристик спрацьовування. Наприклад, від «швидкого» для датчиків до «надповільного» для двигунів і вентиляторів. Тому LOCC-Box-M є ідеальною заміною автоматичних вимикачів у чинній конструкції. Необхідний діапазон струму можна встановити індивідуально з кроком 1 А в діапазоні від 1 до 8 А. Існує до 40 можливих варіантів конфігурації, які можна закріпити свинцевою пломбою. LOCC-Box-M також можна використовувати як «Plug-and-Play» без додаткових модулів, тобто автономно. Завдяки компактним монтажним розмірам (глибина всього 86 мм, висота - 92 мм, ширина - 8,1 мм) LOCC-Box-M ідеально підходить для встановлення в менших розподільних коробках на додаток до класичної установки в розподільних шафах.

Зелений і червоний світлодіоди на світлодіодному дисплеї стану вказують на робочі стани та помилки в ланцюзі навантаження. Кілька модулів LOCC-Box-M дозволяють створювати різноманітну та просту групову структуру для колективних сигналів про несправності. Гребінці-перемички використовуються для циклічного проходження виходу стану, віддаленого входу та живлення; у цьому випадку вихід стану та дистанційний вхід можна під'єднати безпосередньо до цифрового входу чи виходу. Пряме підключення до навантаження за допомогою "+" і "-" скорочує проводку та додаткові клеми, тим самим зменшуючи витрати. Як результат, це гарантує незалежне використання в середовищі IP20.

LÜTZE LOCC-Box - інтелектуальна технологія Industry 4.0

LOCC-Box (LÜTZE Overload Current Control) тепер став квазістандартом для контролю перевантаження та короткого замикання в багатьох шафах управління по всьому світу. Завдяки запатентованій поведінці тригера вздовж п'яти визначених характеристичних кривих, LOCC-Box дозволяє створювати селективні джерела напруги. У разі помилки вимикаються лише уражені схеми, а інші незачеплені схеми можуть продовжувати працювати, або ж обладнання та системи можуть бути переведені в безпечний стан.

Система LOCC-Box дозволяє активувати споживачів будь-якого типу за допомогою «PowerON», тобто автоматичного розпізнавання навантажень, будь то омічні, ємнісні чи індуктивні.

Система розпізнає та вказує на помилки. У критичних випадках, таких як перевантаження та короткі замикання на споживачі, здійснюється цільове відключення.

Повідомлення про помилки до різних систем польової шини надсилаються за допомогою апаратного забезпечення або через шлюзи.

LOCC-Box-M монтується в шафу керування без використання будь-яких інструментів. Замість затискачів, які зазвичай використовуються, LÜTZE використовує клеми Push-In, які мають набагато більший калібр затискачів. Навіть гнучкі дроти з наконечниками до 2,5 мм2 можна легко з’єднати без інструментів.

LÜTZE постачає LOCC-Box у різних моделях: стандартний LOCC-Box-FB, інтелектуальний варіант LOCC-Box-Net і модель з обмеженням продуктивності відповідно до NEC Class2. Пропонуються також початкові моделі - LOCC-Box-EC або 2-канальний LOCC-Box-ED. Відтепер система доповнена LOCC-Box-M (Mini) для навантажень до 8 А.