Наш партнер Klaus Faber AG продовжує розвиватися та купує ZIEGLER ENGINEERING GmbH. Ця компанія, що базується в німецькому місті Ройтлінгені, надає великі технічні ноу-хау в галузі опалення, вимірювання та енерготехніки, і в майбутньому працюватиме пліч-о-пліч із нещодавно створеним бізнес-підрозділом електричного обігріву Klaus Faber AG.

«Основною сферою діяльності нового бізнес-підрозділу є електронагрівальний кабель та компоненти, які допомагають підтримувати певну температуру всередині труб і місткостей, наприклад, щоб постійно забезпечувати текучість рідини, а отже, надійність процесів», – говорить д-р Єнс Артельт, генеральний директор Klaus Faber AG.

Цільових галузей багато: від хімічної, нафтохімічної та газової промисловості до виробництва електроенергії, будівельної промисловості та харчової галузі, де, серед інших аспектів, водопровідні труби потрібно захищати від замерзання.

«Досвід компанії ZIEGLER ENGINEERING GmbH дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам окрім простого розподілу компонентів ще й повний пакет співпраці, що охоплює такі послуги, як планування проєкту, технічні розрахунки, монтаж, запуск системи, документація, обслуговування та ремонт. У цьому відношенні ми отримаємо вигоду від великої клієнтської бази, матеріально-технічного ноу-хау та фінансової потужності Klaus Faber AG. Ми раді, що наші клієнти зможуть отримати вигоду від синергії двох компаній у довгостроковій перспективі», – пояснює Маттіас Пфлаум, керівник бізнес-підрозділу електричного обігріву.

Разом із попереднім власником, Куртом Ціглером, ми продовжуємо 50-річну традицію сімейного бізнесу та хочемо продовжувати жити та розширювати бізнес-модель, віддаючи пріоритет надійності, гнучкості та сильній клієнтоорієнтованості. Окрім основного кабельного бізнесу Klaus Faber AG протягом кількох років займається диверсифікацією нових бізнес-сегментів і наразі займає дуже широкі позиції. Так дуже успішними стали бізнес-підрозділи компанії «Інфраструктура», «Швидкосмуговий зв’язок і телекомунікації» та «Крани, гірничодобувна промисловість й будівництво тунелів». Сьогодні Klaus Faber AG забезпечує значну частину своїх продажів у цих нових областях. Цей показник буде збільшуватися й надалі.