0

VOKA

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

VOKA, Vogtländisches Kabelwerk GmbH, - компанія з багатими традиціями. Вона була заснована в 1919 році і стала провідним спеціалістом з виробництва телефонних та комунікаційних кабелів за всю історію кабельної промисловості.

VOKA - це компанія середнього розміру, в якій працює близько 350 співробітників. Її приналежність до провідної німецької кабельної групи доповнює переваги середнього підприємства можливостями спеціалізованої групи.

Програма поставок включає телефонні кабелі від внутрішнього використання до локальних мереж, а також підземні кабелі різних типів для міжміських і місцевих мереж, наприклад, для компанії "Німецький телеком". Крім того, VOKA виробляє сигнальні кабелі для залізничного транспорту, а також для моніторингу та управління промисловими установками. На додаток до своєї основної діяльності програма поставок включає електронні та захисні кабелі різних типів, а також спеціальні кабелі на замовлення. Для виробництва цих кабелів вони використовують різні матеріали, такі як ПВХ, ПЕ або поліуретан, а також безгалогенні сполуки.

Залежно від конструкції VOKA може екранувати мідною або алюмінієвою фольгою, мідними дротами тощо, або, наприклад, виробляти продукцію зі сталевою стрічковою бронею. Стабільна якість гарантується завдяки виробництву власних матеріалів на всіх попередніх і кінцевих стадіях з волочінням дроту і гранулюванням синтетичних матеріалів. З іншого боку, виробнича структура VOKA сприяє швидкому та гнучкому виконанню замовлень.

VOKA має два виробничі майданчики в Німеччині, призначені для виробництва лінійки продуктів у Плауені та Фалькенштайні. Компанія сертифікована за стандартом ISO 9001 і виробляє продукцію відповідно до вимог VDE і UL, а також стандартів і ліцензій основних клієнтів, таких як Німецький телеком, Німецька залізниця, норми щодо технічних характеристик електростанцій, KNX і т.д.

Основними цілями VOKA є задоволені клієнти та високий рівень якості продукції. 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.