0

Кабелі у поліуретановій (PUR) оболонці

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Поліуретанові кабелі - це міцність та надійність, поєднані в одному. Їх особливості включають високу стійкість до зношування, механічних навантажень і впливів навколишнього середовища. Ці кабелі ідеально підходять для вимогливих застосувань в різних галузях, забезпечуючи надійність та довговічність.

Поліуретанові кабелі (кабелі PUR) використовуються як з'єднувальні та контрольні кабелі та мають видатні характеристики, такі як висока стійкість до мастил, велика сила на розтягування та стійкість до порізів та стирання.

Типовими сферами застосування є будь-які промислові сфери, особливо видобуток корисних копалин, крани та портове обладнання, суднобудування тощо.

Деякі з типів кабелів в оболонці ПУР та їх опис:

Тип кабелю Опис, застосування та аналоги
H05BQ-F Кабель для використання при середніх механічних навантаженнях для електроінструменту або на будівельних майданчиках
H07BQ-F Кабель для використання при високих механічних навантаженнях для електроінструменту або на будівельних майданчиках
07BQ-A-F Алюмінієвий кабель для використання при механічних навантаженнях для електроінструменту або на будівельних майданчиках
PRYSMIAN Trommelflex PUR-HF Кабель для намотування для підіймального та транспортного обладнання при високих механічних навантаженнях.
FABER Reelingflex Намотувальні кабелі призначені для підключення електроживлення до всіх типів мобільного обладнання та транспортних засобів, що використовуються в кар'єрах, видобутку корисних копалин та інших масштабних цивільних будівництвах.
FABER PUR (UL) Для використання в сухих і вологих приміщеннях, вибухонебезпечних середовищах та для різноманітних зовнішніх додатків, таких як підйомні механізми, транспортні системи, моторизовані кабельні котушки, тягові двигуни залізниці та навіть сільськогосподарські машини, де задіяні високі механічні навантаження.
URSUS VS PLUS Кабель для намотування для управління та живлення. Для застосування при високих механічних навантаженнях, особливо для одночасних розтягуючих і крутильних напружень. Підходить для моторизованих барабанів, пружинних котушок, спредерів та підйомних систем.
PRYSMIAN Festoonflex PUR-HF Кабель живлення та управління для дуже високих механічних вимог, частого згинання, особливо для використання в фестонних системах, кабельних ланцюгах на рухомих частинах машин, конвеєрних пристроях.
PRYSMIAN Festoonflex C-PUR-HF Екранований кабель живлення та управління для дуже високих механічних вимог, частого згинання, особливо для використання в фестонних системах, кабельних ланцюгах на рухомих частинах машин, конвеєрних пристроях.
H-FLEX PUR Кабель призначений для гнучких рухомих застосувань, таких як судноплавний кабель, зовнішні крани та різні промислові застосунки.
H-FLEX C-PUR Кабель призначений для гнучких рухомих застосувань, таких як судноплавний кабель, зовнішні крани та різні промислові застосунки з необхідністю у захисті від ЕМС.
POLYFLEX MINE Кабелі POLYFLEX MINE призначені для підключення електроживлення до всіх типів мобільного обладнання та транспортних засобів, що використовуються в кар'єрах, видобутку корисних копалин та інших масштабних цивільних будівництвах.
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.