0

SAB BROCKSKES

Для нас дуже важлива практична підготовка з перспективами на майбутнє.

Будучи одним із провідних світових виробників кабелів і проводів, термопар та кабелів у зборі, SAB пропонує широкі можливості для навчання від комерційно-технічної галузі (виробництво кабелів та промисловий механік) до комерційної сфери (промисловий службовець). Окрім щотижневої професійної школи, ми підтримуємо наших слухачів різними внутрішніми та зовнішніми навчальними курсами, щоб оптимально та індивідуально підготувати їх до кар’єри.

Наші стажери були одними з найкращих у Північному Рейні-Вестфалії протягом кількох поколінь стажерів. SAB Bröckskes кілька разів отримував нагороду за найкращу навчальну компанію. Петер Брокскес з гордістю бере позитивний баланс навчання в SAB Bröckskes. «Наша мета – залишатися на вершині виробників кабелів у майбутньому. Завдяки постійно високому темпу навчання ми гарантуємо, що у нас є кваліфікована молодь, а завдяки нашим ноу-хау ми забезпечуємо якість нашої продукції та прагнення до постійного інновації», – каже керуючий директор.

Вірний девізу «Ми йдемо далі», SAB зростає все більше і більше. З новими офісами продажів у Шанхаї та Мексиці важливо працювати по всьому світу. Чи відкриті ви до нових викликів? Шукаєте навчання з різноманітними та цікавими завданнями? Тоді подайте заявку!

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.