0

NEXANS

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

NEXANS це другий по розмірах виробник кабельної продукції у світі з загальним оборотом у 2018 році 6,5 млрд євро, з заводами у 34 країнах світу і 27000 співробітниками. Інтереси групи зосереджені на 4-х основних бізнес-напрямках, один з яких це Промисловість та Рішення, що налічує 17 різних ринків, - саме на ньому ми й зконцентровані, а точніше на ринку Автоматизації.
NEXANS має 2 заводи, що виробляють продукцію для цього ринку, обидва розташовані в Європи, де сконцентровані машинобудівельні компанії - на Півночі Італії, біля Мілану та на Півдні Німеччини, у Нюрнберзі. Обидва заводи мають приблизно однакові виробничі потужності, та виробляють увесь спектр типів кабелів для автоматизації виробництва.

Компанія NEXANS відома своєю кабельною продукцією в усьому світі вже понад 120 років. Сьогодні це світовий лідер в області кабельно-провідникової продукції, готових систем і рішень в області кабелю.

Ми представляємо на ринку України один із напрямів цієї глобальної групи, а саме кабельну продукцію для промислової автоматизації, для робототехніки й промислових систем управління, контролю і передачі даних.

MOTIONLINE® від NEXANS - це повний спектр інноваційних кабельних рішень для автоматизації, надійних та гнучких кабелів для використання у робототехніці, буксованих кабельних ланцюгах тощо.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.