0

LUTZE

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Німецький виробник з більш ніж 60-річними традиціями в автоматизації виробництва. Це виробник не тільки кабельно-провідникової продукції, але у 60-х роках LÜTZE був одним з перших у світі постачальників своїх дуже гнучких кабелів. Сьогодні компанія пропонує повний перелік кабелів для промислового застосування: контрольні кабелі, електронні дата кабелі, кабелі для сенсорів/активаторів, кабелі для систем Bus, мережеві кабелі, кабелі для серводвигунів тощо.

Вже понад 60 років LÜTZE створює традиції в галузі автоматизації і є на сьогоднішній день однією з провідних компаній у світі.
Ефективність в автоматизації - так звучить їх гасло, що є відображенням філософії компанії. Виробник різноманітних автоматизованих технологій, таких як гнучкі та надгнучкі кабелі, кабельні з'єднувачі, інтерфейси, системи управління струмом і проводки всередині шаф, що багато років зосереджується на ефективності.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.