0

HENSEL

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електротехнічна продукція вищої якості та надійності

Gustav Hensel GmbH & Co. KG є провідною компанією, що спеціалізується на виробництві інноваційних систем електромонтажу та розподілу електроенергії для обладнання будівель. Компанія Hensel, заснована в 1931 році, сьогодні представляє групу компаній, яка працює в усьому світі та налічує близько 900 співробітників, 600 з яких у Німеччині.

Електрична енергія тече всюди. Вона забезпечує світло, тепло і рух. Як сімейна компанія, що працює по всьому світу, HENSEL гарантує безпечний розподіл електроенергії в промисловості, торгівлі та інфраструктурі. Маючи майже 1000 співробітників, 600 з них у Німеччині, 13 дочірніх компаній у Німеччині та за кордоном, HENSEL успішно працює на ринку вже понад 90 років. Компанія ХЕНЗЕЛЬ з ентузіазмом працює, щоб вивести наші продукти та послуги на новий рівень. Рішення для фотовольтаїки та електронної мобільності стають все більш важливими. Таким чином вона робить активний внесок у енергетичний перехід і працює над безпечнішим електричним майбутнім.

Скрізь, де запилені та вологі умови навколишнього середовища висувають високі вимоги до електроустановок, для надійного та безпечного розподілу електроенергії в секторі низької напруги потрібна продукція найвищої якості, яка відповідає стандартам.

Усі виробничі потужності Hensel сертифіковані та відповідають вимогам DIN EN ISO 9001-2015.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.