0

HELUKABEL

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

HELUKABEL. Якість що об’єднує

Як прихований чемпіон і середній сімейний бізнес, бренд HELUKABEL символізує якість, надійність та інновації. Нижче ми хочемо більш детально познайомити вас з групою HELUKABEL.

Маючи понад 40-річну історію компанії, ця група постійно набувала широкого спектра досвіду та глибоких знань у багатьох галузях промисловості та ключових технологіях. 

Місія в HELUKABEL полягає в тому, щоб надійно та послідовно доставляти енергію та зв’язок до місць призначення клієнтів у будь-який час, роблячи неможливі обставини можливими! Понад 2200 співробітників, розташованих на 63 підприємствах у 39 країнах, не шкодують для цього зусиль. HELU KABEL вважає своїм завданням щодня знаходити правильне кабельне рішення для своїх клієнтів, даючи їм час зосередитися на більш важливих речах, ніж кабелі та дроти.

Кабель настільки хороший, наскільки хороший розум, який ставить правильні запитання, перш ніж його зробити. В HELUKABEL багато світлих умів, які щодня витрачають час та зусилля на пошуки розумних відповідей.

Нарешті, щоб переконатися, що під час використання немає проблем, усі розроблені нові продукти проходять суворе тестування в науково-дослідному центрі у Віндсбаху, поблизу Нюрнберга. Там HELU KABEL згинає, тягне, шліфує та розпалює свій кабель.

Мистецтво ідеального кабелю

ХЕЛУ КАБЕЛЬ розробляє оптимальні кабельні рішення для своїх клієнтів. Проблеми, з якими стикаються сучасні кабелі та дроти, багатогранні: рухомі додатки з понад десятьма мільйонами циклів, серйозні механічні та хімічні навантаження, складні радіуси вигину та компактні гібридні рішення. На кожне питання HELUKABEL має відповіді, які можуть допомогти.
Щоб забезпечити бездоганну роботу, усі розроблені нові продукти проходять суворе тестування в науково-дослідному центрі у Віндсбаху, поблизу Нюрнберга. Тут ХЕЛУКАБЕЛЬ згинає, тягне, шліфує та запалює кабель. Спеціальні печі для старіння — це машини часу, які імітують життєвий цикл кабелю і навіть більше. І ХЕЛУ гарантує відповідність національним і міжнародним стандартам.

Випробувальні засоби HELUKABEL:

  • Випробувальна вежа на кручення вітрових силових кабелів
  • Обладнання для тестування тягового ланцюга (довжина 1 м, 3 м, 5 м, 6 м, 18 м, 20 м і 40 м, прискорення до 50 м/с; швидкість руху до 10 м/с)
  • Обладнання для випробування вогнем
  • Обладнання для випробувань на стирання
  • Обладнання для випробувань на вимоги до вигину та кручення
  • Печі старіння відповідно до UL, VDE, CSA, HAR, TÜV, CCC.
Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.