0

HEDI

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як німецький виробник товарів преміум-класу для будівництва, промисловості та торгівлі, HEDI зосереджується на якості та максимальній безпеці. Компанія під управлінням власника розташована в районі Унтеральгой. HEDI пропонує кабельні котушки, подовжувачі та розеткові розподільники, а також робочі та машинні світильники, виготовлені за найвищими стандартами безпеки (ISO 9001:2015), на які ви завжди можете покластися у повсякденній роботі в промисловості, будівництві та торгівлі.

Виробничий майданчик у Бабенхаузені (Південна Німеччина)

Маючи близько 10 000 квадратних метрів виробничих і складських приміщень у Бабенхаузені, HEDI символізує Німеччину як бізнес-центр і якість «Зроблено в Німеччині».
Автоматизована виробнича лінія для кабельних котушок, яка підтримується роботами, повністю автоматичні системи лиття під тиском і постійний контроль якості гарантують нульовий рівень помилок. Наша ефективна система організації та логістики забезпечує швидку обробку всіх замовлень і своєчасну доставку навіть для проектів, які планується реалізувати в стислі терміни.

Якість

HEDI бере свій початок на ринку професійних користувачів. Тільки ті, хто пропонує функціональні, довговічні продукти для промисловості та торгівлі, зарекомендують себе в довгостроковій перспективі. Цей підхід до якості керує нами та формує всю компанію, будь то у розробці, виробництві, управлінні, обслуговуванні чи логістиці.
 
Наша висококваліфікована команда в офісі та на місцях веде тісний особистий діалог із кінцевими користувачами та спеціалізованими роздрібними партнерами. Тому ми завжди можемо дати вам найкращу пораду, напр. пропозиція з точки зору регламенту. Ми сертифіковані відповідно до ISO 9001: 2015.

Інновації

Значна частина нашого успіху базується на нашій інноваційній силі. У відділі розвитку HEDI постійно створюються захоплюючі ринкові інновації, такі як інноваційні світлодіодні ліхтарі машин або нова серія кабельних котушок «Generation 7».

 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.