0

ESCHA

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

ESCHA - фахівець у галузі зв'язку.

Понад 35 років ESCHA Group розробляє, виробляє та продає високоякісні технології з'єднання та корпусні технології. Маючи досвід роботи в галузі автоматизації, ми освоїли технологію пило- та водонепроникного з'єднання. Ми регулярно переносимо переваги цієї технології на нові сфери застосування і розробляємо портфоліо продуктів для різних галузей промисловості.

Уявіть собі можливості

В ESCHA ми щодня розробляємо розумні рішення для наших клієнтів. За вашим бажанням ми модифікуємо існуючі компоненти або починаємо з нуля, щоб реалізувати ваш специфічний продукт. Починаючи зі збірки на стороні B, розробки індивідуальної технології корпусу і закінчуючи виробництвом дуже складних джгутів, можливо багато чого.

Наші сильні сторони

Скористайтеся перевагами багаторічного досвіду та професійного управління проектами наших співробітників, сучасним інструментальним цехом та обладнанням, а також глибокими розробками та виробництвом.

Всі необхідні випробування проводяться і документуються в нашій власній випробувальній лабораторії. На додаток до IP-тестів, кліматичних тестів і тестів на механічні навантаження ми також задовольняємо зростаючі вимоги до високопродуктивних мереж передачі даних. Ми розробляємо і випробовуємо роз'єми відповідно до сучасних високочастотних вимог у власній ВЧ-лабораторії.

Об'єднані мережею по всьому світу

Наш головний офіс знаходиться в Німеччині, де ми розробляємо та виробляємо продукцію. Маючи близько 840 співробітників по всьому світу, ESCHA генерує консолідований річний дохід у розмірі 87 мільйонів євро. Завдяки нашій глобальній мережі продажів і виробничим майданчикам в Європі, Азії та Америці ми гарантуємо єдині стандарти в усьому світі.

ESCHA має власну митницю та має сертифікати AEO та REX. Статус "Відомого вантажовідправника" означає, що ваш вантаж може бути відправлений негайно.

 

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.