0

BATT CABLES

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Приватна компанія BATT CABLES була заснована у 1952 році, і це найстарішим дистриб'ютором кабелів у Великій Британії. Компанія має різноманітний складський профіль з асортиментом вартістю понад 60 мільйонів фунтів стерлінгів. Запаси зберігаються у 5 британських та трьох міжнародних локаціях із загальною площею зберігання 660 000 кв.

BATT CABLES має величезний і різноманітний профіль поставок електричних кабелів для багатьох галузей промисловості:

Будівництво: кабелі для електропроводки будівлі, кабелі живлення, заземлюючі кабелі, мережеві кабелі, кабелі BS5467, кабелі контрольні, кранові кабелі, кабелі SWA та інші.

На суші та в морі: проводка на судні, кабелі для човнів, кабель згідно NEK 606, кабель IEC 60092, кабель BS6883, кабель IEC 60331, кабель IEC 60332 і кабель з фестонами

Інженерні комунікації: кабель 33 кВ, кабель 22 кВ, кабель 11 кВ, оголений мідний кабель, кабель для використання у воді, кабель шини, кабель заземлення, кабель насоса, кабель електропостачання та триплексний кабель

Нафта та газ: свинцевий кабель, кабель EEMUA, кабелі приладів, кабель BS5308, кабель EN50288, кабель термопари, високотемпературний кабель, зварювальний кабель, спіральний кабель, кабельні вводи та кабель UKOOA.

Пожежна безпека: пожежний кабель, кабель BS6387, кабель BS7629, кабель пожежної сигналізації, кабель аварійного освітлення, мінеральний кабель, кабель cwz і пожежний кабель.

Телекомунікації: кабель передачі даних, коаксіальний кабель, телефонний кабель, волоконно-оптичний кабель, кабель cat 5e, кабель cat 6, кабель cat 7, структурований кабель, патч-корди, кабель BT, кабель RS232, кабель CW1308, кабель ESI, кабель мікрофона, кабель електроніки, аудіокабель, кабель Ethernet і кабель телеметрії.

Усі кабелі, що постачаються, відповідають усім відповідним національним і міжнародним стандартам і схваленням типу, включаючи British Cable, гармонізований кабель, IEC Cable, NEK, KEMA, ABS, Bureau Veritas, DNV, UL, CSA, RINA, UKOOA, Germanischer Lloyd, Китайське класифікаційне товариство, NK, Корейський реєстр, Російський морський реєстр судноплавства, Транспорт Канади та Регістр судноплавства Ллойда.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.