0

ARISTONCAVI - високотехнологічні кабелі для портів, тунелів, кранів...

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

З 1958 року ця компанія інвестує в дослідження та виробництво інноваційних, надійних і адаптованих продуктів, виробляючи високотехнологічні ізольовані електричні кабелі, які сьогодні працюють у понад 50 країнах світу. Промислові підприємства, метро, тунелі, шахти, порти, аеропорти, конференц-центри, театри, стадіони - основні споживачі продукції ARISTON.

Aristoncavi починала свою діяльність у Брендолі (Віченца, Італія) у 1958 році на площі 1600 кв. З того часу він зріс до нинішніх 35 000 кв. м завдяки нещодавньому розширенню та перерозподілу виробничих майданчиків і складів, які розподіляються між двома виробничими локаціями, призначеними для виробництва провідників і електричних кабелів, для різних застосувань. Сьогодні це один з найважливіших виробників кабелів низької та середньої напруги з гумовою ізоляцією. Крім того, Aristoncavi досяг лідируючих позицій у деяких сегментах ринку кабелів «спеціального застосування». В останні роки компанія особливо інвестувала в технологічний розвиток, зміцнюючи технічний відділ, приділяючи особливу увагу дослідженням і розробкам кабелів, призначених для промисловості та третинних секторів. Aristoncavi має власне інноваційне спеціальне виробниче та лабораторне обладнання, здатне проєктувати та виготовляти «високотехнологічні» кабелі для різних застосувань

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.