0

ANAMET EUROPE - металеві покриті та непокриті гофрорукова

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Понад 75 років Anamet Europe постачає спеціальні шланги, трубопроводи та системи для захисту електричних кабелів і транспортування рідин і газів. Завдяки широкому асортименту спеціально розроблених продуктів і професійній команді продажів і підтримки ми пишаємося тим, що можемо запропонувати ці продукти нашим клієнтам у багатьох галузях.

Продукція бренду Anaconda відома в усьому світі своєю винятковою якістю та довговічністю. Повний асортимент трубопроводів і фітингів забезпечує відмінний механічний захист і виняткову гнучкість, щоб відповідати навіть найвищим вимогам. 

У Anamet розуміють, що кожен ринок має свій унікальний набір потреб і вимог щодо обладнання. З цієї причини ми пропонуємо широкий вибір продуктів, придатних для багатьох застосувань, а також індивідуальні рішення, які ми можемо розробити спільно з Anamet для вашого конкретного випадку використання.

Рішення Анамет є частиною критично важливих систем і тому повинні відповідати найвищим вимогам якості. Тому багато цих продуктів, а також персонал Анамет і методи спеціально сертифіковані відомими незалежними випробувальними інститутами, такими як UL, CSA та Lloyd’s Register, щоб відповідати національним і міжнародним вимогам.

Власна розробка та виробництво

Дослідження та розробки, тестування системи та виробництво відбуваються на підприємствах групи ANAMET в Амстердамі з використанням найсучасніших технологій. Це дозволяє швидко реалізувати рішення та доставити його вчасно. Додатковий бонус – ми також можемо використовувати досвід і можливості дочірніх компаній ANAMET у США та Канаді.

Cпівробітники Anamet кваліфіковані та навчені використовувати широкий спектр інструментів проєктування, випробувальних пристроїв і виробничого обладнання. Щоб виготовити шланг або трубопровід, потрібно володіти численними механічними процесами, починаючи від різання, згортання, шліфування, обплетення, свердління та точіння до зварювання TIG і MIG, склеювання, пайки та обтиску. Досвід у всіх цих сферах дозволяє АНАМЕТ повністю адаптувати кожне рішення відповідно до специфікацій клієнта.

Комплексне управління якістю

Сертифікована система якості ISO 9001:2015 гарантує, що Anamet може ефективно керувати та постійно покращувати якість свого бізнесу на благо клієнтів.

Академія Анамет

Академія Anamet — це засіб навчання співробітників якнайкраще виконувати свої завдання. Академія також є платформою для обміну досвідом і передачі знань, щоб усі співробітники могли далі розвивати набори навичок на взаємну користь клієнта та компанії. Академія також пропонує своїм співробітникам можливість інвестувати у свій особистий ріст і кар’єрний розвиток.

Турбота про навколишнє середовище

Ми – охоронці нашого світу. Наш обов'язок — відповідати за свої дії та дбати про довкілля. Як компанія, сертифікована за стандартом ISO 14001: 2015, ANAMET  несе відповідальність за свої матеріали, процеси та методи роботи з метою зменшення викидів вуглекислого газу.

Anamet інформує своїх людей про цю політику та законодавство та про те, як вони як особи можуть змінити ситуацію; Anamet інвестували в зелену енергетику та використовує залишкове тепло від спалювання відходів і стійку сонячну енергію для своїх комерційних процесів; вони відновлюють та переробляють сировину для повторного використання, наскільки це можливо.

Місія ANAMET

Підтримати клієнтів у пошуку найкращого рішення та надати їм найбільш модульну, найкращу у своєму класі програму трубопроводів, фітингів, шлангів і з’єднувачів з метою досягнення сталого щорічного фінансового зростання для наших акціонерів.

Бачення ANAMET

Anamet Europe — це глобальна професійна організація, яка пропонує безпеку та надійність для захисту кабелів, а також для транспортування рідин і газів на промислових ринках. Співробітники ANAMET роблять внесок у здорове, навчальне та стійке середовище.

Ключові цінності

Основні цінності формують принципи дій і основу культурних змін, які йдуть рука об руку з реалізацією бачення. Анамет очікує, що всі співробітники приймуть і будуть дотримуватися цих цінностей.

  • Угода є угода
  • Чесний і соціально свідомий
  • Інтерес і солідарність
  • Клієнтоорієнтованість та інноваційність
Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика Конфіденційності.