Новини

Ласкаво просимо до нашого eShop!

Доброго дня, ми з України, і ми запустили власний веб-шоп!

Здійснивши реєстрацію та авторизацію в eShop, ви матимете доступ до інформації про наявність продукції на нашому складі та ціни на неї, будете мати можливість зробити замовлення.

Окрім цього, ми надаємо можливість шукати по артикулах та назвам продуктів наших конкурентів. Просто введіть артикул у полі пошуку та отримайте наш прямий аналог або декілька продуктів для вибору.

А ще ми маємо бонус! З нагоди відкриття онлайн-магазину - спеціальна цінова пропозиція на кабелі YSLY-OZ/JZ від 2 до 7 жил і перетином від 0,5 мм2 до 2,5 мм2, замовлені через наш eShop. Звертайте увагу на відповідний стікер на картці товару "eShop exclusive -X%" (ця знижка у наведених цінах не врахована). Сподіваємось ціни на ці продукти вас приємно здивують!

На разі ми активно наповнюємо наш вебмагазин, то ж з кожним днем він буде містити все більше артикулів продукції, а пошук буде ще зручнішим.

Ласкаво просимо: https://shop.mardalcables.com/

Зверніть увагу, нині онлайн-магазин працює у тестовому режимі. Тож будемо вдячні за коментарі та відгуки що б ви хотіли бачити в першу чергу або які функції додати чи змінити.
Статті