Новини

LUTZE: Зняття з виробництва стандартних Ethernet-комутаторів та DIOSWITCHES

В рамках постійного розвитку та оптимізації асортименту продукції — LUTZE замінює деякі продукти на нові. До середини 2022 року компанія припинить випуск стандартних Ethernet-комутаторів та DIOSWITCHES.


Зняття з виробництва спровокували труднощі на ринку закупівель електроніки, які досі тривають. Через це виробництво окремих деталей було припинене, що означає неможливість забезпечити виробництво старих версій Ethernet-комутаторів та DIOSWITCHES.

Стандартні комутатори зникнуть з асортименту до кінця травня 2022 року. До кінця червня LUTZE припинить виготовлення й DIOSWITCHES. До цього часу ще можна буде зробити замовлення цих продуктів.

Разом з тим попередні версії в майбутньому замінять комутатори із серії E-CO. Це якісніша альтернатива зі своїми перевагами, як, наприклад:
  • міцний металевий корпус;
  • розширений температурний діапазон від -40 до + 75 ° C;
  • резервне джерело живлення 12-48 В постійного струму та 24 В змінного струму для забезпечення безперебійної передачі даних;
  • інтелектуальне управління енергоспоживанням відповідно до IEEE.802.3az;
  • технологія QoS (Quality of Services), що забезпечує пріоритетність даних, контролює їх затримку та обмежує втрату даних.

Лінійка включає 5-ти, 8-ми та 16-ти портові світчі зі стандартними швидкостями передачі даних 10/100 Мбіт/с — Fast Ethernet, та з гігабітними швидкостями 1000 Мбіт/с — Gigabit Ethernet.

А приємним бонусом стане те, що комутатори повністю готові до роботи, оскільки працюють в режимі plug-and-play. Це означає, що вони поєднуються з будь-якою мережевою інфраструктурою та автоматично визначають підключені порти Ethernet, налаштовуючи максимально можливу швидкість передачі.