Новини

Hebotec: Нові затискачі екрана кабелю

Потрібно швидко, зручно та з дотриманням стандартів ЕМС організувати заземлення екранувального обплетення кабелю? Hebotec представили нові універсальні затискачі для екранів для статичних та динамічних місць застосування.


Що серед переваг?

Усі варіанти новинок можна встановити однією рукою без застосування будь-якого інструменту. Достатньо просто затиснути їх або безпосередньо встановити на DIN-рейки та шини. Інноваційні за формою та матеріалом з оцинкованої сталі — вони забезпечують чудову фіксацію, провідність та низький витік при високочастотних перешкодах. Широкий діапазон фіксації дозволяє використовувати один затискач для кабелів різного діаметру. А механізм пружинного контакту розроблений так, щоб забезпечити найбільшу площу контакту без надмірної деформації кабелю.

Поглянемо ближче на новинки Hebotec?

Затискач для екрана кабелю з вбудованим розвантаженням натягу HSKZ


Цей затискач для екрана підходить для контакту з екранами кабелів, які повертаються поверх оболонки кабелю та фіксуються за допомогою термозбіжної трубки та провідної металевої смуги. За допомогою простого проштовхування кабелю в затискач створюється постійний та тривалий пружинний тиск на екран кабелю. А велика площа контакту забезпечує дуже гарне відведення інтерференційних струмів.

Затискач для екрана кабелю з вбудованим розвантаженням натягу на опорі SKZH


Такий затискач на спеціальній опорі може бути зафіксований на 35 мм DIN-рейку без використання інструментів. Екран кабелю повинен бути вивернутий поверх оболонки кабелю й закріплений термозбіжною трубкою та провідною металевою смужкою. Розвантаження від натягу тут здійснюється за допомогою вигнутих шипів.

Затискач для екрана кабелю з двостороннім розвантаженням натягу SKHZZ


І третя новинка від Hebotec представлена з двостороннім розвантаженням від натягу. А це забезпечує особливо безпечну можливість зниження натягу з обох боків оболонки кабелю за допомогою кабельних стяжок. Окрім цього, SKHZZ встановлюється без інструментів на 35 мм DIN-рейку й завдяки тиску пружин створює постійний контакт з екраном кабелю.
HEBOTEC