Глосарій

REACH

Реєстрація, оцінка, дозвіл та обмеження хімічних речовин (коротко REACH) - це Європейська директива, що встановлює суворі норми щодо хімічних речовин. Поетапна реалізація цього складного закону тривала до 2018 року та контролюється Європейським агентством з хімічних речовин (ECHA).

REACH вимагає, щоб організації реєстрували у ECHA хімічні речовини, що ввозяться до Європейського Союзу. Це все стосується імпорту вагою понад 1 тонни з 2018 року. Список зареєстрованих речовин є обширним і включає токсичні хімічні речовини, такі як фталати та бромізовані вогнезахисні речовини. Подальші обмеження застосовуються до SVHC або речовин, що викликають велике занепокоєння.

Мета Директиви REACH полягає у тому, щоб через протяжність ланцюга поставок усі сторони були обізнані про наслідки для здоров'я та довкілля продуктів, які вони використовують. Мета гармонізації поводження з цими токсичними речовинами по всьому Європейському Союзу дає зрозумілість щодо зобов'язань щодо виробників та постачальників.

MARDAL CABLES турбується про те, щоб кабелі та аксесуари які ми поставляємо, відповідали REACH, а також відповідали іншим вимогам, наприклад таким як Директива RoHS.
r