MARDAL CABLES
  • /
Кабелі для кранів, підйомних та конвейєрних систем

Крани та підйомні системи

Наші кранові кабелі ідеально підходить для складних сфер застосування.

У всіх частинах підіймальний і кранових систем наші кранові кабелі підходять ідеально, будь то лінії керування або силові кабелі на будівельному майданчику чи в порту, на транспортних об'єктах чи на промислових майданчиках. Наші кранові кабелі можна використовувати для реалізації різноманітних проєктів, для контейнерних кранів, рухомих частин обладнання, у фестонних кабельних системах або навіть як тягові кабелі та в системах транспортування з електричним приводом.

Асортимент нашої продукції включає кранові системи та аксесуари для кранів для приводних систем, а також сигнальні додатки та системи керування з електронним керуванням, такі як циліндри перемикання та кранові блоки. Наш портфель продукції для кранів і підіймальних систем також включає відповідні кабелі, якщо ви збираєтеся використовувати їх для оптичної передачі даних. Сюди входять плоскі кабелі з гуми або з ПВХ, а також гумові чи поліуретанові кабелі, які можна намотувати, на додаток до кабелів для важких навантажень.

Вони незважаючи на вітри та погоду: кранові кабелі для найпотужніших навантажень.

Кранові кабелі від МАРДАЛЬ КАБЕЛЬ спеціально розроблені для вимог кранової, підйомної та навантажувальної техніки. Тому вони не просто міцні, а й вирізняються високою гнучкістю. Завдяки цим характеристикам кранові кабелі можна розміщувати в рухомих конструкціях, які піддаються постійному механічному навантаженню, наприклад, що змотуються та розмотуються при постійній напрузі розтягування, або рухаються у фестонних системах кранів. Крім того, наші кранові кабелі надзвичайно стійкі до атмосферних впливів, температур і можуть використовуватися в середовищах з впливом хімікатів чи мастильних матеріалів без негативного впливу на функціональність.

Завдяки вищезазначеним причинам вони відповідають особливим вимогам, які пред'являються до кранових або фестонних кабелів у кранових системах: через високу механічну напругу під час вертикальної роботи кранових кошиків, стійкість до розриву та атмосферостійкість розширювальних кабелів має першорядне значення. Це стосується і фестонних тросів, які використовуються для транспортування вантажів за допомогою підвіски.

Тому ми пропонуємо тільки кабелі найвищої якості, що мають особливу довговічність, але також відповідають економічним аспектам.

Найвищі стандарти для наших кранових кабелів - в Україні та в усьому світі.

Звичайно, кранові кабелі що постачаються MARDAL CABLES відповідають відомим стандартам DIN VDE. Крім того, наші продукти відповідають найрелевантнішим стандартам для більшості країн. Наші кранові системи відповідають IEC та іншим важливим міжнародним стандартам. Деякі з наших продуктів навіть сертифіковані на відповідність стандартам UL. Таким чином, ви завжди можете розраховувати на найвищу якість кабелів від МАРДАЛЬ КАБЕЛЬ: будь то фестон-кабелі, кабелі для спредерних систем або контрольні кабелі.
Різноманітність продукції, доступність та швидка логістика - ось наші переваги.

Переконайтесь у різноманітності нашої продукції - з нашим складом та швидкою доставкою продукції від виробників, ми є одним із основних дистриб’юторів кабелів для кранів та підйомних механізмів в Україні.

Ось деякі з таких кабелів:

Гумовий кабель для намотування NSHTOEU

Гумовий барабанний кабель для намотування для високих механічних навантажень для підйомних, конвеєрних і транспортних систем
гумовий кабель для намотування на барабан для великих механічних навантажень NSHTOEU (NSHTÖU)

Поліуретановий кабель для намотування Prysmian Trommelflex® PUR-HF

Гнучкий поліуретановий кабель, що відрізняється високою стійкістю до мастил, до стирання та порізів і ідеальний для барабанного застосування.
поліуретановий кабель для намотування на барабан Prysmian Trommelflex PUR-HF від Mardal Cables, полиуретановый барабанный кабель, Nexans, Prysmian, Lutze, Фабер кабель, Faber Kabel, барабанний кабель, крановий кабель, мардаль кабель, призмиан, нексанс, наматываемый кабель

Плоский ПВХ кабель H07VVH6-F

Плаский кабель в ПВХ оболонці для фестонних та конвеєрних систем з максимальною довжиною підвісу 35 метрів
кабель ПВХ плоский NEXANS або Faber Kabel для фестонів та конвеєрів від Mardal Cables / Мардаль Кабель

Гумовий плоский кабель NGFLGOEU 0,6/1 кВ (90°C)

Плаский гумовий кабель для фестонних та конвеєрних систем з розширеним температурним діапазоном
кабель ПВХ плоский NEXANS або Faber Kabel для фестонів та конвеєрів від Mardal Cables / Мардаль Кабель
Контакти

МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ ТОВ
+38 098 4669929
+38 095 4669929
welcome@mardalcables.com

Відділ продажів:
sales@mardalcables.com

Склад:
+38 067 2397007
карта розташування

Хто ми

Ми компанія з більш ніж 20 річним досвідом на ринку поставок і продажу імпортної кабельної та електротехнічної продукції, з власним складом продукції в Києві, з надійною і швидкою логістикою, готова задовольнити потреби клієнтів в необхідних продуктах і послугах.

Нас цінують за нашу технічну компетенцію, орієнтацію на сервіс і суворе дотримання термінів поставки. Тому що для нас немає нічого важливішого, ніж бути сильним і надійним партнером.