Новини

Рішення REIKU для термозахисту

Ми вже знайомили вас з продукцією для термічного захисту проводки й кабелю від ANAMET, а сьогодні пропонуємо познайомитися з відповідними технологічними рішеннями від REIKU.


Компоненти для термозахисту REIKU застосовуються у багатьох галузях промисловості, зокрема машинобудуванні, автомобілебудуванні, авіації, робототехніці, суднобудуванні, електронному устаткуванні тощо.

Наразі компанія пропонує два типи продуктів для захисту від теплового впливу: GLASO.A та GLASIL.A, які можна застосовувати в місцях, де електропроводку та компоненти потрібно захищати від високих температур: до 350°C / 650°C / 800°C.

Матеріал GLASO.A - це стійкий до мастил та палива матеріал. Виготовляється він з жорсткої, але еластичної скляної тканини. Зовнішня поверхня матеріалу вкрита однорідним шаром алюмінієвого покриття, що відбиває до 90% випромінюваного тепла.

GLASIL.A виготовляється з еластичної кремнієвої тканини (аморфний діоксид кремнію), одна сторона якого ламінована алюмінієм. Ця кремнієва тканина відштовхує мастило й кислоти, а отже, має практично необмежені варіанти промислового застосування. До того ж матеріал виготовлений без використання азбесту.

Залежно від сфери застосування REIKU постачає термозахисний матеріал у вигляді тканини, смуг, труб або у формі, що найбільше відповідає потребам замовника.

Одягти та зняти цей захисний матеріал під час експлуатації можливо за допомогою спеціальної фіксаційної стрічки-липучки (для GLASO.A та GLASIL.A ), або за допомогою кнопок (лише для GLASO.A).

До речі, про скловолокно та його особливості як матеріалу для термозахисту можна дізнатися ось тут

А ще більше інформації про асортимент продукції REIKU ви можете знайти в онлайн-каталозі на нашому сайті, який ми постійно поповнюємо.
REIKU