Системи рухомих з'єднань REIKU, які виробляються з поліаміду низького тертя, що стійкий до ударів та впливу олій, поєднують високу тривалість життя та мобільність із надзвичайним захистом від механічних навантажень та інших грубих впливів навколишнього середовища промислового виробництва. Вони побудовані з окремих стикових елементів у формі, що схожа на гусінь. Вільно обертаючись один відносно іншого, вони при цьому надійно захищають кабель від торсійних навантажень. Крім того, радіуси вигину з'єднаних елементів також обмежені й залежать від номінального розміру системи. На відміну від звичайних кабельних каналів, згинання кабелів можна уникнути, аби не приводити їх до зносу. Закрита конструкція - без будь-яких додаткових ребер жорсткості всередині - надає весь внутрішній простір труби для розміщення кабелів або шлангів.
Залежно від загальної довжини окремої ланки, виробник може значною мірою виготовити довжини, індивідуально адаптовані до потреб замовника. Наприклад, з'єднувальна труба на 1000 мм складається з 26 ланок розміром NW 48 або з 16 ланок NW 76. Найменші динамічні радіуси вигину - 109 мм і 200 мм відповідно. Опціональна роздільна конструкція ланок NW 48 дозволяє відкрити ланки в зібраному стані, наприклад, для заміни кабелів, подальших монтажних робіт або регулярних перевірок кабелів і ліній.
Серед безлічі аксесуарів, доступних для обох розмірів, ви знайдете, наприклад, перехідники, які забезпечують безпроблемний перехід від гофрованого трубопроводу до системи рухомих з'єднань. Завдяки цим перехідникам можна швидко та надійно продовжити гофровані труби системою рухомих з'єднань там, де є більше динамічне навантаження. Спеціальні з'єднання для роботів дозволяють забезпечити стабільну, стійку до розриву, ударостійку збірку в захватному хомуті. Для застосувань, що піддаються особливо високим механічним навантаженням, REIKU також розробила металевий з'єднувальний фітинг із зняттям напруги навантаження.
Йоганн Каспер, відповідальний за продукцію для роботехніки в REIKU, каже: «Наші рухомі з'єднання зарекомендували себе на практиці вже понад десять років у сферах, в яких гофровані шланги або кабельні ланцюги вже досягли або перевищили свої межі навантаження. Їх головна перевага - їх обертовість у поздовжній осі, що дозволяє уникнути пов'язаних з цим крутильних моментів та напружень. Як результат, і через те, що трубопровід не згинається, знос зменшується, а тривалість життя значно збільшується. Для користувача це означає менше простоїв на виробничих лініях та скорочення витрат на заміну."