Новини

50 років REIKU: Успішний міжнародний виробник кабельних систем захисту відзначив свій золотий ювілей

REIKU 50 років
Рік тому, у березні 2019 року REIKU GmbH відсвяткувала своє 50-річчя. Ще в 1969 році засновник компанії Ганс Хеннеманн організував внесення його фірми до комерційного реєстру. У той час компанія виробляла вироби для обшивки пластиком на блискавці у дворі міського будинку в місті Гуммерсбах на сході від Кельна.

Назва REIKU походить від німецької "Reißverschluss-Kunststoff-Ummantelungen", що в перекладі означає "пластикові обшивки з блискавкою". Завдяки цій реєстрації пан Геннеманн заклав фундамент для безперервного розвитку цього нішового постачальника, щоб стати міжнародною успішною компанією середнього розміру. Маючи 47 співробітників, у тому числі п’ять стажерів, компанія зараз є одним з найбільш інноваційних та найрізноманітніших розробників та виробників високоякісних кабельних систем захисту для робототехніки та автоматики. До її клієнтів, окрім кінцевих споживачів та монтажників, належать також провідні виробники коботів та великих промислових роботів, такі як ABB, Comau Robotics, Fanuc, Kuka, Universal Robots та Yaskawa.Пітер Сейлер (Peter Sailer), який керує компанією разом з Девідом Гіттоном (David Guitton), говорить: «У нашій галузі ключовою є інноваційна сила, швидка та гнучка реакція на зміни вимог та безкомпромісна прихильність до стабільно високої якості. Виконуючи ці вимоги, ми та наші клієнти отримують переваги з багаторічного досвіду екструзії труб, проєктування та виготовлення ливарних форм. В результаті й завдяки ретельному підбору матеріалів ми створюємо найкращі можливі умови для запобігання пошкодження кабелю. Це наш внесок у тривалий безперебійний час роботи для економічно ефективного виробництва в жорстких промислових умовах. Одночасно це є основою для успіху нашої компанії, яка, як показує наша нинішня ситуація із замовленнями, має продовжуватися і в майбутньому ».

Продуктовий асортимент REIKU охоплює понад 8000 різних елементів та окремих компонентів, що захищають електропроводку, кабелі та інші компоненти від забруднення та хімічних, термічних та механічних навантажень. Виробничі показники вражають: У 2018 році компанія переробила понад 400 тонн гранул пластику в майже 2400 км труб і кілька мільйонів ливарних форм. Портфоліо зосереджено не лише на асортименті пластикових труб із їх варіантами, але також на гнучкій, високо напруженій і зносостійкій системі захисту кабельних трубок REIKU для статичного та динамічного застосування. Завдяки великій різноманітності номінальної ширини, варіантів та аксесуарів, таких як затискачі, фітинги, кінцеві деталі, з'єднувачі та троси, REIKU є одним з лідерів європейського ринку в цій галузі.

REIKU