Новини

Кабелі автоматизації MOTIONLINE® HALEX без ПВХ для підвищення захищеності від пожежі

кабелі без ПВХ NEXANS
Раніше користувачі, які вимагали безгалогенних (без ПВХ) кабелів, не мали вибору і зобов'язані були використовувати кабелі PUR (поліуретан), які забезпечують видатні механічні показники, але значно дорожчі, у порівнянні з кабелями у ПВХ оболонках. Щоб надати клієнтам ефективну, але рентабельну альтернативу, у 2016 році Nexans розробила нову серію кабелів MOTIONLINE® HALEX - асортимент безгалогенних гнучких кабелів автоматизації для промислових застосувань.

Команди Nexans сконструювали ці кабелі, щоб краще задовольнити потреби клієнтів у гнучких, надійних, стійких до застосування в ланцюгах та вогнестійких кабелів з низькими додатковими витратами у порівнянні з кабелями ПВХ. Кабелі HALEX не містять галогенів і, як PUR-кабелі, є вогнестійкими, які не виділяють токсичних газів у разі пожежі.

«Ми дуже пишаємось тим, що можемо запропонувати з асортиментом HALEX. Кабелі ідеально підходять для задоволення попиту на кабелі без ПВХ без шкоди для функціональності. Це також допомагає нам досягти поставленої мети щодо зменшення використання шкідливого для навколишнього середовища ПВХ», - Філіп Тепе, менеджер по продукції для автоматизації NEXANS.
NEXANS