Новини

Волоконно-оптичні кабелі, що призначені для намотування на барабан

Волоконно-оптичні кабелі передачі даних підходять для широкого спектра промислових застосувань. Але є окрема група волоконно-оптичних кабелів, які можуть бути використані на промислових кранах та конвеєрних системах або встановлені на конвеєрному обладнанні при видобутку корисних копалин над землею та вздовж конвеєрних стрічок та кабельних ланцюгів. Саме про них і піде мова.


Ці волоконно-оптичні кабелі гарантують передачу даних без перешкод навіть при високих швидкостях оберту моторизованого кабельного барабана та екстремальних навантаженнях на розтяг, забезпечуючи надзвичайну гнучкість та надійність. Вони мають таку структуру, характеристики та властивості, які гарантують якісну симплексну та дуплексну передачу даних в промислових умовах.

До їх основних властивостей можна віднести:
  • Гнучкість. Мінімальні радіуси вигину дають можливість використовувати такі кабелі при постійному русі та намотуванні/розмотуванні на барабан.
  • Стійкість до УФ-випромінення. Зовнішнє застосування - це їх типове середовище, де є постійний вплив сонячного випромінення.
  • Озоностійкість. Саме ця характеристика впливає на тривалість та термін експлуатації кабелів на відкритому повітрі.
  • Не містять галогенів і не розповсюджують горіння. Тобто безпечні у разі виникнення пожежі або займання.
  • Стійкі до мастил. Оскільки у промислових середовищах типове використання різних типів мастил та їх контакт з кабелями.
  • Стабільна та швидка передача даних навіть при механічних навантаженнях. Розтягувальні зусилля, які є типовими при наматуванні/розмотуванні на кабельних барабанах, не впливають на передачу даних та сигналів.

На відміну від кабелів, виготовлених з міді, волоконно-оптичні кабелі для передачі даних зі скловолокна не зазнають втрат при передачі даних та сигналів на великі відстані й під дією електромагнітних перешкод. Внутрішня трубка з волокнами, яка вільно рухається в структурі кабелю, заповнена спеціальним гелем, гарантує повне збереження тонких тендітних волокон навіть при найскладніших умовах застосування. Інші елементи структури кабелю забезпечують рівномірне механічне навантаження на кабель при намотуванні на барабан та захист від перекручування при постійному русі.

Розглянемо деякі типи волоконно-оптичних кабелів для передачі даних, що призначені для сфер застосувань при намотуванні на кабельні барабани:NEXANS RHEYCORD®-OFE MZ
Гнучкий волоконно-оптичний кабель для передачі сигналу та даних у фестонних системах на великі відстані. Також підходить для використання на конвеєрному обладнанні при видобутку корисних копалин, а також для прокладання вздовж конвеєрних ліній та використання в буксованих ланцюгах.
Внутрішня ізоляція: термопластик.
Зовнішня оболонка: гума найвищого класу 5GM5, помаранчевого кольору.
Стійкий до скручування на +/- 120°/м
Дозволена зовнішня температура: фіксована від -40 до +80°C, рухомо від -30 до +60°C. Монтаж кабелю можна проводити при температурі не нижче -30˚C.
Витримує постійне навантаження до 2000 Н.
Підходить для намотування на барабан зі швидкістю до 240 м/хв.NEXANS RHEYCORD®-OFE R
Гнучкий волоконно-оптичний кабель для передачі сигналу та даних у кранових та конвеєрних системах з високими швидкостями барабана та екстремальними навантаженнями на розтяг. Кабелі можуть бути виготовлені з одномодових волокон E9/125 та багатомодових волокон 50/125 або 62,5/125.
На відміну від попереднього кабелю має як внутрішню, так і зовнішню оболонку з гуми найвищого класу 5GM5, чорного кольору. А також додатковий елемент для підтримки кабелю у вигляді синтетичного плетіння.


NEXANS RHEYCORD®-OFE SR
Гнучкий волоконно-оптичний кабель для передачі даних у кранових та конвеєрних системах з високими швидкостями барабана та екстремальними навантаженнями на розтяг. На відміну від попереднього кабелю має додатковий елемент для підтримки кабелю у вигляді стального центрального троса. А також може витримувати постійне навантаження до 4000 Н.
TRATOSLIGHT-VRDB-FO 36X2.5 + 24FO 62.5/125 YE
А це варіант комбінованого кабелю, де в одній структурі є як мідні жили (36х2,5мм2), так і 24 оптичних волокна типу 62.5/125. Цей кабель призначений для намотування для вертикального застосування, який також підходить для спредерів та тендерних систем. Завдяки центральному елементу для підтримки з Кевлару®, кабель має виняткову стійкість до динамічного та статичного розтягування у 4700 Н. А міцні жили 6-го класу гнучкості надаюсь кабелю виняткову гнучкість до 7 x Ø при гнучкому застосуванні.

Ми у MARDAL CABLES, маємо широкий вибір продуктів, як для застосування у загальнопромислових середовищах, так і на кранах, у фестонах, конвеєрних системах та при постійному русі. Ми готові допомогти вам розв'язати вашу задачу у найкоротший час завдяки нашій швидкій логістиці та наявності продукції на складі наших постачальників. Запитуйте, будемо раді допомогти!
NEXANS FABER