Новини

Введення анти-демпінгового мита на оптично-волоконний кабель в ЕС

Ще нещодавно ми всі переживали щодо введення мита на імпортний кабель в Україні, а ось що днями сталося у Євросоюзі.


Вчора вранці Європейська комісія запровадила антидемпінгове мито у розмірі від 19,7% до 44% на імпорт оптико-волоконних кабелів (OFC) з Китаю до Європейського союзу. Мито набуває чинності вже сьогодні.

Таке рішення позитивно прокоментували європейські виробники кабелю, й серед них – представники обʼєднання Europacable. Словом, організація Europacable представляє найбільших виробників кабельної продукції у світі, а також малі та середні підприємства з усієї Європи. ⠀

“Ці заходи є необхідним і довгоочікуваним кроком для відновлення рівних умов гри на європейському ринку оптоволоконних кабелів. Як європейські виробники ми готові постачати високоякісні оптоволоконні кабелі, щоб з'єднати Європу і зробити її придатною для майбутнього цифрового десятиліття”, – ділиться Філіп Ванхіль, голова групи з інфраструктури зв'язку Europacable. ⠀

Кріс Герін, президент Europacable та голова групи NEXANS, наголошує: “Ці заходи, за умови їхньої правильної реалізації, дозволять європейській кабельній промисловості продовжити своє прагнення пропонувати передові технології. А також задовольняти як зростальний попит, так і виклики цифрової трансформації Європи, необхідної у 21 столітті”.

А як ви ставитесь до цих подій у Євросоюзі? Особисто ми здивовані такому рішенню ЄС і водночас раді, що ввізне мито в Україну все ж скасували. Хоча спроби його введення ще продовжуються.
Статті NEXANS