Новини

Кабелі NEXANS для фестонів

Вислів «Час - це гроші» є особливо актуальним для галузей, які охоплюють переміщення, зберігання, контроль та виробництво матеріалів й компонентів. Від цього залежать майже всі інші галузі: будівництво, сільське господарство, енергетика та важка промисловість. Системи вантажно-розвантажувальних робіт охоплюють все: від невеликих мостових кранів для виробничих ліній до величезних суднових берегових кранів для мегапортів, або портальних козлових кранів, що використовуються в інтермодальних вантажних терміналах: гігантських кістяках світової торгівлі.


З огляду на постійне зростання обсягів переміщення товарів і матеріалів зростає потреба у досконаліших кранах, які можуть безпечно транспортувати, завантажувати й розвантажувати продукцію без ризику затримок і ламання.

А щоб пересувний кран або вантажні рейкові візки змогли безперебійно працювати, їм необхідно забезпечити надійне електропостачання через струмопідведення.

Фестонне струмопідведення - найпростіший і найдешевший спосіб живлення крана. Він використовується для різних типів вантажопідіймальних кранів: мостових, козлових, консольних. Фестонне струмопідведення ще називають струмопідведенням гірляндного типу через особливості його пристрою. Цей вид струмопідведення складається з кріплення, талрепів, троса, кабельної підвіски й гнучкого кабелю.

Основне завдання фестонного струмопідведення – електроживлення рухомої апаратури, наприклад, мостових кранів, кранів-балок, кранових візків, мостових і козлових кранів, освітлювальних пристроїв, складського транспорту тощо. Найчастіше, однак, фестонне струмопідведення використовують на однобалочних кранах.

NEXANS пропонує повний асортимент кабелів для фестонів, вертикально-підйомних розподільних кабелів, а також широкий вибір кабелів для передачі енергії та даних. Кабелі NEXANS мають зменшений зовнішній діаметр, високу міцність на розрив, гнучкість та зносостійкість. Нове антиторсійне поліефірне плетіння підвищує стійкість та мінімізує скручування. До того ж поєднання різних шарів оболонки, надає цим кабелям неперевершені механічні та хімічні властивості, зокрема подовження при розриві та стійкість до стирання, ультрафіолетових променів та озону.

Розглянемо деякі види продукції NEXANS, призначенні для використання у фестонних системах.

Пласкі кабелі з ПВХ (H07VVH6-F)
Економічні, екрановані або неекрановані, низьковольтні кабелі для подачі живлення та керування фестонами в підвісних кранах. Також широко використовуються для складальних ліній на заводах.

Варто зазначити, що NEXANS розробили широкий асортимент екранованих кабелів, щоб усунути електромагнітні перешкоди та керувати варіаціями частоти, необхідними для змінних швидкостей двигуна.

Гумові пласкі кабелі (Rheyflat® N)
Розроблені для частого згинання в одній площині та агресивних внутрішніх/зовнішніх умов, ці кабелі низької напруги забезпечують електроживлення та керування кранами при температурі від -35˚C до +60˚C.

Високопродуктивне рішення, яке часто використовується, наприклад, у металургійній промисловості. Основним із замовників цього міцного кабелю є компанія KCI Konecranes.

Гумові круглі кабелі (Rheyfestoon®)
Асортимент поєднує кабелі передачі даних та живлення з інтегрованою шиною даних. Гнучкий, довговічний, він ідеально підходить для застосувань на великих швидкостях (200 метрів на хвилину і більше).

Rheyfestoon® (N)3GRDG5G
Rheyfestoon® (N)3GRDCG5G

Nexans постачає кабелі цього виду світовим лідерам з виробництва кранів типу Ship-To-Shore, наприклад ZPMC.

Оптично-волоконні кабелі з гумовою оболонкою (Rheycord® OFE M або R)
Цей кабель, абсолютно непроникний для EMI під час передачі даних, містить оптичне волокно двох різних конструкцій.

Rheycord® OFE M
Rheycord® OFE R

Тонший кабель М спочатку був розроблений для видобутку корисних копалин, однак і він, і товстіша версія R чудово працюють на кранах STS у фестонах та системах буксованих кабельних ланцюгів. Для намотування, компанія розробила версію R, що забезпечує високу міцність на розрив.

І ще трохи про беззаперечні переваги на користь фестонних кабелів від NEXANS:
  • Спеціалізовані продукти, які гарантують високу швидкість руху, прискорення й міцність на розрив навіть при динамічних навантаженнях та постійному використанні.
  • Виробництво індивідуальних гібридних кабелів, наприклад, інтегрованих кабелів передачі даних чи оптоволоконних, відповідно до потреб замовника.
  • Розробка нових продуктів відбувається у співпраці зі спеціалізованими виробниками барабанів та фестонів.
  • Висока місткість даних та стійкість кабелів до електромагнітних перешкод.
  • Відповідність продукції стандартам VDE, EN та IEC.
  • Довготривала технічна підтримка всієї продукції вищого класу.

Ми пропонуємо також продукти інших виробників для застосування у підйомному обладнанні й кранах і завжди готові допомогти з вибором відповідного продукту, якій найбільше підійде для вашого застосування.
NEXANS