Новини

NEXANS: Кабельне рішення для важких галузей промисловості

Щоб підвищити свої екологічні показники, сьогодні навіть найскладніші галузі переходять на електроенергію. Яке ж кабельне рішення є розумним кроком до використання електроенергії – читайте у матеріалі.


Одним з найбільш економічно ефективних і гнучких способів подачі електроенергії на виробництві є використання динамічних кабелів. Це надміцні електричні кабелі, призначені для підключення рухомих машин до стаціонарних точок електропостачання.

Такі кабелі відрізняються високою надійністю. Проте управління ними часто викликає ряд труднощів. Одна з них – ідентифікація: кабелі часто зберігаються на вулиці й повалені в купу, як спагеті. В таких умовах маркування кабелів швидко стирається і знайти потрібний просто неможливо.

Ще одна проблема – отримання актуальних даних про стан кабелю. Через швидке стирання маркування операторам важко дізнатись вік кабелю та кількість проведених ремонтів.

Розумний кабель вам в допомогу

Міцний Smart Cable від Nexans призначений для вирішення всіх дилем з динамічними кабелями. Його переваги включають:
  • Миттєву ідентифікацію кабелю: включаючи довжину, специфікацію і кількість ремонтів;
  • Простоту та інтуїтивність: оператори на місці отримують доступ до даних про кабель за допомогою ручного сканера.
  • Повне відстеження: всі дані кабелів зберігаються й управляються за допомогою платформи SIM. Завдяки цьому легко контролювати запаси та обирати правильну стратегію заміни кабелів;
  • Нові відомості – аналіз даних SIM покаже вам де і коли відбувається пошкодження кабелю. Такі висновки допомагають операторам точно налаштувати роботу і перейти до профілактичного обслуговування.

Рішення Nexans Smart Cable розроблено для економії коштів і підвищення продуктивності. І що не менш важливо, воно є сходинкою на шляху до більш екологічних, повністю електричних операцій.

Цікаво дізнатись детальніше? Звертайтесь до наших експертів – вони допоможуть обрати динамічне кабельне рішення саме для вашого проєкту.
NEXANS