Новини

Кабелі Nexans для вітряної електростанції South Fork у Нью-Йорку

Підводні кабелі HVAC компанії Nexans з'єднають морську вітряну електростанцію South Fork з материковою частиною США. Це забезпечить екологічно чистою енергією 70 000 будинків у Нью-Йорку.


Цей проєкт є першим в рамках контракту між компаніями Nexans та Ørsted Wind Power North America LLC. Перше замовлення передбачає виробництво 110 км високовольтного кабелю для електростанції South Fork Wind. А загалом за угодою Nexans поставить близько 1000 км високовольтних підводних кабелів у США до 2027 року.

Такі кабелі з альтернативним струмом (HVAC) будуть вироблятися на нещодавно модернізованому заводі Nexans у Південній Кароліні. Це єдиний завод в США, який здатний виготовляти високовольтні підводні кабелі. Пізніше ці трифазні підводні кабелі будуть інтегровані з волоконно-оптичними кабелями й передаватимуть 132 МВт електроенергії у штат Нью-Йорку.

Вітряна електростанція South Fork Wind Farm

Розташована в 35 милях від узбережжя Нью-Йорку, вітряна електростанція South Fork потужністю 132 МВт задовольнятиме енергетичні потреби Іст-Хемптон. Цей проєкт стане першою морською вітряною електростанцією в штаті Нью-Йорк й відіграє ключову роль у досягненні цілей штату в галузі екологічно чистої енергетики. Будівництво розпочнеться вже у цьому році.

“Будучи світовим лідером у галузі кабельних рішень для офшорного вітроенергетичного виробництва — Nexans відіграватиме важливу роль у наданні досвіду та інфраструктури для реалізації проєкту. І це ідеальний початок для реалізації нашої партнерської угоди з компаніями Ørsted і Eversource. Він забезпечить підвищену енергетичну безпеку, стимулюватиме економічний розвиток, підвищить стабільність цін на енергію та зробить свій внесок у боротьбу зі зміною клімату”, — повідомляють у Nexans.
NEXANS