Новини

Рішення Mobiway Un'Reel від Nexans, що спрощує прокладання кабелю

Компанія Nexans представила нове рішення Mobiway Un'Reel, яке дозволить спростити, удосконалити, зробити економнішим та безпечним монтаж кабелів низької та середньої напруги.


Mobiway™ від Nexans є запатентованим комплектом із пластикового барабана та пов'язаної з ним системи розмотування. Практична та зручна система Mobiway™ дозволяє легко транспортувати та розмотувати барабани для полегшення монтажу. Рішення Un'Reel – це останнє доповнення до лінійки Mobiway.

Mobiway Un'Reel відкриває нові переваги для монтажників кабелів у всьому світі й дозволяє операторам легко поводитись з барабанами. Адже зазвичай кабельні барабани є досить громіздкими через їх розмір і вагу. З системою Un'Reel всього одна людина може безпечно проводити процес монтажу, чи то в невеликому приміщенні, чи на складі, або на відкритому повітрі.

Спрощене прокладання кабелю також економить час і гроші, знижуючи витрати на встановлення та усуваючи необхідність придбання додаткових інструментів для розмотування кабелю. Все завдяки вбудованій системі блокування – Mobiway Un'Reel дозволяє розмотувати кабель безпосередньо з барабанів, виключаючи необхідність вантажно-розвантажувальних робіт та підняття важких речей. Окрім того, нове рішення від Nexans допоможе скоротити кількість відходів та забруднень, оскільки барабан є багаторазовим й має більш тривалий термін служби, ніж звичайні барабани.

Жером Фурньє, корпоративний віцепрезидент, директор з інновацій, послуг та зростання, поділився: “Прокладання кабелів є найважливішою частиною електрифікації у всьому світі, однак багато традиційних методів розмотування кабелів можуть бути в кращому разі громіздкими, а в гіршому - небезпечними. Mobiway Un'Reel – це наше останнє рішення, що дозволяє зробити прокладання кабелю безпечнішим, зручнішим, більш стійким і, при цьому, допомагає заощадити дорогоцінний час та гроші”.

Сьогодні Mobiway Un'reel вже використовується у різних країнах, а впродовж 2022 планується його поширення по всьому світу.
NEXANS