Новини

Nexans підтримує Музей сучасного мистецтва в Парижі

Як глобальний гравець в енергетичному переході, Nexans відіграє вирішальну роль в електрифікації планети понад 120 років. Це роки інновацій, флагманських проєктів і міжнародного зростання бренду.


Зважаючи на це, природно, що компанія Nexans захотіла стати партнером Музею сучасного мистецтва в Парижі в їх проєкті по шедевру Рауля Дюфі «La Fée Électricité» – Фея електрики.

Nexans співпрацює з Музеєм сучасного мистецтва в Парижі аби розробити освітній інструмент на основі однієї з його ікон – «La Fée Électricité» Рауля Дюфі.

Цей освітній інструмент покликаний стати контент-платформою завдяки спеціальному вебсайту та програмі тематичних подкастів.

Фея електрики – це гігантська картина площею понад 600 м² і є однією з найбільших творів сучасного мистецтва. На замовлення Міжнародної виставки мистецтв і методів в сучасному житті в 1937 році Рауль Дюфі створив неоціненне свідоцтво неймовірного прагнення до технічного прогресу, яке надихало у ті роки, і водночас дозволяє нам поглянути на нього в перспективі. Справа наліво на картині розгортається історія електрики. Фігури древніх філософів і вчених стоять в повний зріст на тлі природних стихій і електричних пристроїв. Всього художник згадав 110 персон, які зробили внесок у вивчення електричних явищ.

Музей сучасного мистецтва розробляє безкоштовний інструмент цифрового інтерфейсу навколо цього шедевру. Фея електрики дозволяє відвідувачам музею, в тому числі багатьом молодим людям і студентам, познайомитися з історією електрики весело, оригінально і сучасно. Такий підхід є усвідомленням ідеї прогресу в часі.

Компанія Nexans пишається тим, що вносить свій внесок у проєктування і розробку інструменту, що об'єднує пристрій доповненої реальності та спеціальний вебсайт.

Доповнене дослідження реальності дасть відвідувачам можливість познайомитися з мистецтвом і наукою, надаючи зміст твору мистецтва, а також наукову популяризацію. Ось що про це говорить генеральний директор NEXANS Крістофер Герен: «Ми з великим ентузіазмом ставимося до участі в проєкті Музею сучасного мистецтва, який є одночасно інноваційним і освітнім, щоб піднести ще вище шедевр Рауля Дюфі «Фея електрики». Він наочним чином проілюструє суть бізнесу Nexans, що пов'язаний з енергопостачанням».

Своєю чергою директор Музею сучасного мистецтво в Парижі Фабріс Херготт з гордістю розповідає про співпрацю з Nexans: «Для Музею сучасного мистецтва підтримка Nexans є частиною процесу повторного відкриття багатства своєї колекції. Об'єднавши мистецтво, науку і промисловість – це партнерство збагатить і оновить розуміння «Феї електрики» поза межами художньої області. Ця підтримка є частиною великомасштабного проєкту цифрового інтерфейсу, покликаного донести цей шедевр до більш різноманітної аудиторії у всьому світі».
NEXANS Статті