Новини

Комбінації розеток для будь-якої потреби

Завжди правильне рішення для стель, стін та підлоги.


Для будь-якого розташування - на стелі, на стінах або на підлозі – фахівець у галузі промислових конекторів MENNEKES пропонує відповідне поєднання розеток для будь-якого застосування. Різноманітна програма продуктів варіюється від настінних комбінацій розеток та підвісних варіантів до окремих комбінацій та мобільних розподільників. Незалежно від вимог, що пред'являються до комбінації розеток, MENNEKES має правильне рішення.

Компанія MENNEKES вже охоплює велику кількість областей застосування за допомогою своїх стандартних комбінацій. Крім того, індивідуальні рішення можна розробляти у тісній співпраці з користувачем. Спектр варіюється від розподілу чистої енергії до комбінованого розподілу енергії, передачі даних або підключення для стисненого повітря. Маючи понад 80 років досвіду, MENNEKES розробив безліч рішень, які завдяки найвищій якості матеріалів та обробці забезпечують надійний розподіл енергії навіть у найскладніших екологічних умовах.

Комбінації розеток для монтажу на стіну


Асортимент продукції MENNEKES включає різноманітні комбінації розеток для настінного та прихованого монтажу. Будь то для внутрішнього або зовнішнього використання, в промислових залах або в суворих умовах навколишнього середовища – комбінації розеток можна використовувати гнучко та з широким спектром обладнання. На додаток до розеток SCHUKO® та CEE-типу, вони також доступні із роз'ємами для передачі даних та для підключення стисненого повітря та з різним ступенем захисту. Родзинкою цього асортименту є поєднання розеток сімейства AMAXX®, які використовуються у багатьох галузях промисловості по всьому світу.

Підвісні комбінації розеток для стелі


Комбінації AMAXX® також доступні і як підвісний варіант. Вони є лише одним із прикладів поєднань розеток для кріплення до стелі в асортименті продукції MENNEKES. Як і AMAXX®, комбінації AirKRAFT®, 3KRAFT® або DeltaBOX® також вражають своїм компактним дизайном і простотою монтажу. Вони можуть бути обладнані різними компонентами й передавати не тільки енергію, але також дані та/або забезпечувати стисненим повітрям.

Мобільні та окремо стоячі – розетки для підлоги


Асортимент комбінацій MENNEKES доповнюється великою кількістю розеток для підлоги, що містить як мобільні розподільники, так і окремі комбінації розеток. Портативні розподільники, такі як EverBOX® Grip та EverGUM®, є окремим елементом, де енергія повинна передаватися надійно та безпечно при мобільному застосування, навіть за складних умов. Окремо стоячі комбінації доступні у численних варіантах – від антивандального силового посту, що вироблений з трубчастої сталі до CombiTOWER® з нержавіючої сталі.

Маючи найрізноманітніше портфоліо на ринку, MENNEKES покриває весь спектр вимог. Як постачальник рішень, MENNEKES доповнює всі товари для стель, стін та підлоги широким спектром послуг – як технічних, так і комерційних, від запиту до впровадження.
MENNEKES