Новини

EVERBOX GRIP - Новий підхід до розподілу енергії!

Постійний діалог з нашими клієнтами – найбільш важлива рушійна сила для наших інновацій і розробок. Це дозволяє нам максимально гнучко реагувати на індивідуальні вимоги. Більш того, діалог дає нам реальне уявлення про те, що саме потрібно у повсякденній практиці в різноманітних галузях. Часто це дає поштовх до створення нових продуктів. Так було і з новим переносним дистриб'ютором EverBOX Grip!


Один дистриб'ютор енергії на кожен випадок...


Рішення, спочатку розроблене для галузі суднобудування, відмінно підходить для застосування у випадках, що характеризуються браком місця і важкими умовами експлуатації. Спорудження металоконструкцій, монтаж сценічного обладнання, аварійно-рятувальні роботи МНС і частин цивільної оборони, робота в складних умовах на відкритому повітрі – ви безумовно оціните практичну й компактну конструкцію, а також міцність EverBOX Grip. Наш новий мобільний дистриб'ютор, який отримав премію Design Plus Award, стане ідеальним помічником у найрізноманітніших областях застосування.

Основні характеристики


Мобільний, міцний і зручний! Ось такими були основні вимоги до нового мобільного рішенням. З EverBOX Grip ви будете повністю володіти ситуацією. Дві ручки це не лише ефектний елемент дизайну EverBOX, вони утворюють жорсткий каркас, в який надійно інтегрований корпус розподільника й захисні елементи. Зручні для перенесення ручки, також пропонують користувачеві оптимальний варіант зберігання пристроїв. З цим абсолютно новим підходом до принципу «переносних дистриб'юторів» ми не перебільшуємо, коли говоримо: з EverBOX Grip у ваших руках повний контроль над мобільним розподілом енергії!


Великі ручки
Бічні ручки забезпечують зручність перенесення й одночасно виступають в ролі захисних бамперів для корпусу переносного пристрою.

Захисні пристрої знаходяться під кришкою, але легко доступні
Захисні пристрої знаходяться в поглибленні, під міцною, прозорою кришкою, але легко доступні.

Надійний й ударостійкий корпус
Дуже міцний корпус з поліетилену забезпечує чудовий захист для встановлених пристроїв. Додатковий захист дають ручки, що виконують роль захисних бамперів.

Ручки можуть бути виконані у двох кольорах
Всі пристрої EverBOX Grip можуть бути з ручками червоного або чорного кольору.

Ступінь захисту
Пристрої EverBOX Grip забезпечують ступінь захисту IP 44.

Зручне зберігання
Завдяки конструкції ручок, пристрої можна ставити один на одного (до 4-х пристроїв).

Розетки, підключення до яких здійснюється зверху
Кутові розетки, встановлені зверху пристрою, полегшують процес підключення і відключення.

Підключення
Усі EverBOX Grip поставляються з кабелем живлення, довжиною 2 метри.

Обрати мобільний дистриб’ютор EverBOX Grip можна на нашому сайті.
MENNEKES