Новини

MENNEKES: Рішення для залізничної галузі

У залізничних тунелях, станціях та шляхах надважливе стабільне та безпечне живлення. І надійні рішення, що завжди готові допомогти. Саме такі пропонує MENNEKES.


Що ж насамперед важливо для безпечного функціонування залізниць?


Почнемо з безпеки руху поїзда на повній швидкості. При русі транспорту, швидкість якого може досягати 300 км/год – комбінації розеток у залізничних тунелях схильні до сильних навантажень через різкі перепади тиску.

Компанія MENNEKES розробила спеціальну серію надійних комбінацій розеток та розподільних пристроїв, призначених для використання в тунелях, для підключення ремонтно-рятувального обладнання та аварійного освітлення. Адже залізничні тунелі це завжди непрості технологічні рішення і безвідмовне електропостачання тут – один із найвищих пріоритетів.

Також існують особливі вимоги до комбінацій розеток, що встановлюються у зоні залізничних колій постійного струму. Усі вони були враховані у рішеннях MENNEKES. А це багато варіантів комбінацій розеток з перемикачами, реле, пристроями сигналізації та іншими пристроями. До прикладу, завдяки модульній конструкції корпусу AMAXX® забезпечується достатній простір для підключення кабелів навіть великого перетину.

А як щодо розподілу енергії на самих залізничних станціях?


Справді, безліч критично важливих точок на залізницях встановлені просто неба. Вони можуть бути зосереджені в одному місці: на сортувальних ділянках, в зоні основних або ж під'їзних шляхів. Відмінним захистом для цих пристроїв стане CombiTOWER. Виконаний із нержавіючої сталі та із циліндричним замком – пристрій може бути інтегрований в чинну систему безпеки залізниці.

Окрім того, пристрої, що встановлюються на залізничних станціях або на платформах, мають бути особливо міцними. Все аби протистояти навмисним спробам несанкціонованого доступу та вандалізму. Для цього MENNEKES пропонує надійні розподільні пристрої з нержавіючої сталі у вигляді вертикальних колон, захищених від доступу третіх осіб.

Такими розподільними пристроями оснащені приміські залізниці у Мюнхені. Їхньою відмінністю стала наявність двох розподільчих пристроїв у кожній колоні зі ступенем захисту IP 55. Наявність двох розподільчих пристроїв виходила з вимоги забезпечити рівний доступ для обслуговчого персоналу та оперативних служб.

Тож, з розумінням, що щільний графік проведення робіт на залізницях вимагає бездоганної роботи пристроїв – MENNEKES пропонує безвідмовні рішення. Комбінації розеток виготовлені з різних матеріалів: пластику або нержавіючої сталі. Вилки та розетки з системою X-CONTACT для важких умов експлуатації. Високоамперні роз'єми на струми до 400 А, переносні розподільчі пристрої – MENNEKES має все, що необхідно для підключення до енергопостачання в сервісних зонах.

А ви вже обрали своє рішення? Перегляньте всі пропозиції для своєї сфери застосування від MENNEKES.
MENNEKES