Новини

Let's make MENNEKES great again! / Давайте зробимо МЕННЕКЕС знову великим!

Українська компанія MARDAL CABLES, постачальник кабелю, систем захисту, прокладки та монтажу кабелю для різноманітних галузей промисловості, та німецький виробник промислових штекерів та з’єднувачів MENNEKES уклали дистриб’юторський договір.


«MENNEKES – це не просто вилки та розетки, це вершина промислового дизайну, функціональний й водночас красивий, естетичний продукт. Такий собі Apple серед роз'ємів», – розповідає директор MARDAL CABLES Валерій Мардаль. «Ми впевнені, що продукція цього провідного світового бренду має набагато більший потенціал на українському ринку, ніж є сьогодні. І ми готові допомогти MENNEKES зайняти ту позицію, якої вони варті. Тим паче політика продажів MENNEKES та MARDAL CABLES цілком збігається – ми орієнтовані на дистриб'юторські продажі через мережу наших регіональних партнерів», – продовжує він.


Наразі компанія MARDAL CABLES формує склад продукції та готова приймати замовлення на постачання через власну дистриб’юторську мережу. Компанія також відкрита до пропозицій щодо партнерської співпраці.


Компанія MENNEKES заснована в 1935 році в м. Кірхгундем (Німеччина) як сімейний бізнес. Наразі асортимент продукції, що випускається компанією охоплює понад 15 тисяч найменувань. Це й стандартні промислові роз'єми CEE типу різного виконання та конструкції для різноманітних сфер застосування, які виробляються як в рамках виробничих серій, так і за індивідуальним замовленням клієнтів. Сьогодні MENNEKES має понад 1200 співробітників, представлена у всьому світі та є одним з провідних постачальників в електричній галузі. Роз'єми MENNEKES для промисловості й електромобілебудування використовуються більш ніж в 90 країнах. Там, де необхідний безпечний та економічний розподіл енергії, покупці та партнери завжди можуть покластися на MENNEKES.


Компанія MARDAL CABLES - це динамічна компанія, яка представляє на ринку Україні найкращі світові бренди та широкий асортимент продукції. MARDAL CABLES є офіційним імпортером та дистриб’ютором кабельної продукції, роз'ємів, конекторів, електротехнічної продукції, кабельних аксесуарів та інструменту, продуктів для автоматизації та промислової електроніки від таких виробників, як ANAMET EUROPE (Нідерланди), ASCABLE RECAEL (Іспанія), ELAND CABLES (Велика Британія), ELPRESS (Швеція), ESCHA (Німеччина), HEBOTEC (Німеччина), LUTZE (Німеччина), NEXANS (Італія, Німеччина), REIKU (Німеччина) та інші.


* Давайте зробимо МЕННЕКЕС знову великим!
(гасло запозичено у назви кампанії Дональда Трампа під час виборів президента США у 2016 році - Make America Great Again®)
** МЕННЕКЕС - Моє силове підключення!
MENNEKES