Новини

Електромонтаж у стилі XTRA - це виключно одні плюси!

PowerTOP® Xtra на 16 A та 32 A, що зарекомендували себе на практиці.

"Надійні", "безпечне з'єднання", "хороша робота", "легке підключення та відключення" – ось деякі вирази, які використовують електромонтажники, коли їх запитують про штекери та роз'єми PowerTOP® Xtra від MENNEKES. Вже багато років фахівці пов'язують назву PowerTOP® Xtra з промисловими роз'ємами на 63 А та 125 А, які встановлюють стандарти щодо практичності та довговічності. Щоб досягти ще більшого успіху, компанія MENNEKES, як фахівець з виробництва вилок та розеток, доповнила наявні вироби на струми 63 А та 125 А виробами для струмів 16 А та 32 А.

Не важливо, який тип підключення використовується, гвинтові контакти або технологія швидкого монтажу з врізанням в ізоляцію жил, – продукція завжди розробляється для практичного застосування, базуючись на реальних прикладах застосування. На додаток до ергономіки, у центрі уваги розробки була також простота установки та підключення. Ще одна особливість: у всіх роз'ємах PowerTOP® Xtra встановлені контактні втулки нового покоління X-CONTACT®, які на 50% зменшують зусилля, потрібні для підключення й відключення виробів.

Нові продукти PowerTOP® Xtra на 16 А та 32 А представлені на ринку з 2019 року. Компанії Wilhelm Schäfer Elektro-Anlagen GmbH & Co. KG в Дортмунді та Tekloth GmbH в Бохольті були одними з перших, які спробували нові штекери та розетки. Нині вони підсумовують результати практичного використання PowerTOP® Xtra.

PowerTOP® Xtra – для вимогливих галузей застосування


За свої 70 років існування Schäfer Elektro-Anlagen перетворився з простого ремісничого бізнесу на провідну компанію, що спеціалізується на будівельних технологіях та електромонтажу для галузі машинобудування. Технічним менеджером у галузі будівельних технологій в дортмундській компанії є Геро Кусс (Gero Kuß).

Провідний електрик-спеціаліст з досвіду знає, що важливо для штепсельних з'єднань СЕЕ типу: "Нам потрібні штекери, які надійно сконструйовані й на з'єднання яких ми можемо розраховувати на 100%". Це ще одна причина, чому компанія покладається на продукцію MENNEKES з 1965 року. Геро Кусс: "Ми в основному використовуємо нові пристрої PowerTOP® Xtra на вулиці в брудному середовищі, у вогких і вологих умовах".


З огляду на ці вимогливі умови застосування саме вироби серії PowerTOP® Xtra є правильним вибором. Окрім надійної конструкції, однією з причин також є ергономічність кабельних вводів з їх гумовими поверхнями. Завдяки вигнутій ергономічній формі PowerTOP® Xtra ідеально лежить у руці. Зони утримання в руках, допоміжний язичок для відкривання кришки роз'єму та прогумований ввід кабелю гарантують, що сімейство виробів зручно лежить у руці та може безпечно використовуватися навіть у вологому середовищі.

Легке підключення та відключення завдяки X-CONTACT®


Коли Геро Кусса запитують про переваги нових продуктів PowerTOP® Xtra на 16 A та 32 A, він впевнений: "Я ціную їх простий монтаж і, перш за все, легке підключення та відключення штекерів та роз'ємів". Для легкого підключення та відключення вироби оснащені інноваційними контактними гільзами X-CONTACT®, які MENNEKES вперше використовує в роз'ємах PowerTOP® Xtra на 16 A і 32 A.

X-CONTACT® характеризується інтелектуальним і водночас надзвичайно простим механічним рішенням. Гільзи мають прорізи та пружні властивості матеріалу. При підключенні штифт штекера просто розсовує пружний контактний отвір втулки. Це значно зменшує зусилля, необхідні для підключення та відключення – до 50% у порівнянні зі звичайними промисловими роз'ємами. Разом з тим спеціальна форма забезпечує особливо надійне замикання контактів.Простота використання у повсякденному житті


Tekloth GmbH (Теклот ГмбХ.) також є користувачем PowerTOP® Xtra з самого початку. Компанія з Бохольти, що має 140 співробітників, серед іншого спеціалізується на електричних, холодильних, опалювальних та фотоелектричних технологіях, а також кондиціонуванні. Багато десятиліть Tekloth покладається на промислові з'єднувачі MENNEKES – у випадку з новими штекерами PowerTOP® Xtra, наприклад, для роз'ємів CEE типу, з'єднувальних кабелів та машинних з'єднань.

Гвідо Хельшер (Guido Hölscher) опікується в Tekloth електромонтажним відділом. "Перш за все, я ціную простоту використання PowerTOP® Xtra та простоту її монтажу", – пояснює 47-річний чоловік. У MENNEKES цьому надавали великого значення під час розробки.

Гвідо Хельшер, опікується електромонтажним

відділом в Tekloth.


Завдяки спеціальній різьбі корпусу, яка самостійно позиціонується, та оптимізованому фіксувальному затвору, продукти сімейства PowerTOP® Xtra можна встановлювати швидко та лише за допомогою викрутки. Дві доступні технології з'єднання ErgoCONTACT® (гвинтовий контакт) і SafeCONTACT (технологія врізання в ізоляцію) також характеризуються простотою використання та надійним підключенням контактів.

Відповідно, висновок Гвідо Хельшер та Tekloth GmbH є позитивним. "Останні кілька місяців показали нам, що вироби легко збирати, вони надійні та довговічні", – говорить Гвідо Хельшер, описуючи переваги у повсякденному житті. "Перегляд продуктів знову покращив їх, також у порівнянні з іншими моделями".

Або, кажучи словами Геро Кус, Schäfer Elektro-Anlagen: "Так і продовжуйте!"

Докладніше про PowerTOP® Xtra на нашому сайті.
MENNEKES