Новини

MENNEKES - типи матеріалів, що застосовуються

Пластик, тверда гума чи нержавіюча сталь? Який тип матеріалу кращий? Відповідь одна – той, який найбільше відповідає вашим потребам.

Високоякісні та надійні матеріали з яких виготовляються пристрої та їх компоненти – одна з сильних сторін німецького виробника MENNEKES. Саме про них сьогодні й говоритимемо.


Матеріал для контактів, дрібних частин
Навіть найдрібніші деталі створюються з надійних матеріалів. З високоякісної латуні на виробництві MENNEKES виготовляють гнізда і штифти контактів. А гвинти, пружини та інші деталі, які не мають контакту зі струмопровідними частинами – виготовляють з нержавіючої сталі.


Матеріали, з яких виготовляються корпуси виробів
Продукти MENNEKES використовуються в найрізноманітніших галузях і повинні витримувати найсуворіші умови експлуатації. Особливі матеріали, з яких виготовляються корпуси виробів гарантують, що продукція від MENNEKES відповідає всім вимогам клієнтів.

Пластик
Неймовірно стійкі та перевірені часом корпуси та вставки популярних штекерних пристроїв CEE від MENNEKES виготовлені з високоякісного пластику AMAPLAST®.


Ось якими властивостями володіє тип пластику AMAPLAST® (ПА, ПК):
  • він є чудовим діелектриком;
  • ударостійкий та зносостійкий (у тому числі й до стирання);
  • висока стабільність геометрії корпусу;
  • самозатухаючий та термо/морозостійкий;
  • стійкий до старіння та до морської води, палива і мінеральних олив.

Пластик з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ
На вашому виробництві чи у сфері застосування присутність агресивних середовищ диктує спеціальні вимоги до використовуваних матеріалів? MENNEKES пропонує продукти з підвищеною стійкістю до продуктів нафтохімії, 10% розчинів лугів і кислот, мийних та дезінфекційних засобів, а також до водних сольових розчинів. Вироби з цього матеріалу поєднують в собі надійність, високу міцність і хімічну стійкість, і прекрасно зарекомендували себе в нафтохімічній галузі, агропромисловому секторі, на підприємствах чорної й кольорової металургії, гірничодобувної та гірничо-збагачувальної галузі, в харчовій промисловості й т.д.

Вироби з такого матеріалу характеризуються високою стійкістю до морської води, мийних та очисних засобів, жирів, мильних розчинів, каустичної соди та фруктових соків. Також цей тип пластику вирізняється стійкістю до моторних мастил, дизельного палива, їдкого калію, розчинів аміаку та бензину.

Тверда гума
Для ситуацій, де потрібна висока стійкість до механічних і/або хімічних навантажень чудово підходять вироби в корпусах з твердої гуми EverGUM від MENNEKES. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до ударів, стабільністю геометричних розмірів та вищою, ніж пластик, стійкістю до кислот і лугів. Так, як вироби з EverGUM всепогодні, при впливі ультрафіолету можливе вигорання кольорового пігменту – проте, це ніяк не позначається на стійкості виробу.

Ще однією переконливою перевагою виробів з EverGUM є їхня висока діелектрична міцність і опір повзучості.

Нержавіюча сталь
Всюди, де потрібне підключення до енергопостачання з відповідним захистом від несанкціонованого доступу, а зовнішній вигляд відіграє дуже важливу роль – якнайкраще підійдуть щити MENNEKES з нержавіючої сталі.

Де потрібно встановлювати вироби з нержавіючою сталі?


Там, де існує ризик виникнення корозії: поблизу басейнів, в прибережній зоні, в промислових приміщеннях з високим ступенем забруднення, в місцях зі специфічними погодними умовами. Вони відмінно підходять для установки як всередині, так і зовні будинків. А завдяки спеціальним процедурам очищення і технічного обслуговування, пошкодження поверхні можна зменшити або ж повністю уникнути.

В особливо агресивних умовах навколишнього середовища MENNEKES рекомендує використовувати спеціальні нержавіючі сталі або покривати поверхні для подальшого підвищення корозійної стійкості.

Це основні типи матеріалів, що застосовуються на виробництві MENNEKES. Тепер вам буде ще легше обрати виріб, що відповідатиме всім вимогам.
MENNEKES