MARDAL CABLES

Настінна розетка DUO з
вимикачем та блокуванням
на 16 та 32 А

Системи, машини та конвеєрні стрічки працюють вдень і вночі, а крани завантажують тонни матеріалу: у контейнерних портах та корабельнях, у важкій, гірничодобувній та харчовій промисловості завжди багато роботи. Електрика має подаватися безпечно та надійно скрізь — для безперебійного та економічного робочого процесу.

Ось де настінна розетка DUO від MENNEKES з вимикачем та блокуванням вступає у свої права. Вона надійно використовується в різних галузях промисловості протягом багатьох років. Компанія повністю переглянула цей тип розетки на 16 та 32 А (3, 4 та 5 полюсів) і представляє продукт із новими потужними функціями.
Сильна у кожній деталі - переваги настінної розетки MENNEKES DUO
Зручний та швидкий монтаж
Безпечна та проста експлуатація
Міцний та довговічний матеріал
Широкий вибір аксесуарів
Зручний та швидкий монтаж
Встановлення продуктового рішення має бути простим, рентабельним та економити час. Й водночас безпечним, особливо коли необхідно обробити багато замовлень. Тому ми оснастили нашу настінну розетку DUO багатьма корисними новими деталями.
Основа корпусу із сильними характеристиками

Нижня частина корпусу може повертатись на 180 градусів. Це дозволяє гнучко використовувати кабельне введення M32 для введення кабелю зверху або знизу. У нижній частині корпусу є чотири закриті отвори для введення кабелю з підготовленим різьбленням (3 x M25 і 1 x M32), які легко пробиваються інструментом. Вам потрібно тільки замовити необхідні кабельні вводи відповідного розміру та заощадити на заглушках – і розетка залишиться максимально герметичною та захищеною. Кабельні вводи доступні у нас зі складу, отже вам не знадобиться шукати їх десь на стороні.
Практична монтажна пластина

Встановлення кабелю спрощується завдяки монтажній пластині, що знімається. Розетка та вимикач-роз'єднувач розташовуються на монтажній пластині та доставляються вам вже попередньо підключеними. Ви можете швидко змонтувати всі компоненти разом на стіні, але ви також можете зручно зняти розетку та вимикач як єдине ціле в будь-який час за допомогою монтажної пластини – для проведення робіт з технічного обслуговування вимикача або розетки на безпечній поверхні, наприклад.
Розумні гвинти з комбінованою головкою

Наша настінна розетка DUO із замком має чотири гвинти що не випадають з комбінованою головкою (під шліц та хрест) та зі збільшеним кроком різьби для швидкого закручування. Це дозволяє швидко та гнучко закривати та відкривати корпус за допомогою шестигранної або плоскої викрутки. Гвинти з комбінованою головкою виготовлені із пластику та набагато міцніше, ніж металеві гвинти.


Безпечна та проста експлуатація
Незалежно від того, чи є ви електриком, який встановлює та обслуговує розетки, чи користувачем, безпечне, просте встановлення та експлуатація розеток має важливе значення. Наші настінні розетки DUO забезпечують безпеку та зручність двома способами.
DUO замок 1
Наша настінна розетка DUO оснащена вимикачем навантаження зі зручною поворотною ручкою. Поки в розетці немає вилки, перемикач знаходиться у положенні "Вимк.". Розетка захищена та струм через неї не тече. Тільки в цьому «вимкненому» положенні ви можете вставляти або виймати вилку з розетки для вашої безпеки.

DUO замок 2
Якщо в розетці є вилка, ви можете використовувати перемикач і встановити його в положення "Увімк.". Це блокує розетку механічно, і вилка не може бути висмикнута під струмовим навантаженням. Таким чином, електроенергія надходить безпечно та без проблем для живлення ваших систем та машин.

Більша безпека завдяки прогумованій кришці на шарнірах (ступінь захисту IP67)

Наші настінні розетки DUO забезпечують захист від проникнення IP67 й оснащені гофрованим прогумованим шарнірним ковпачком. Його надзвичайно легко схопити й утримувати навіть у вологих або мокрих умовах, щоб легко відкривати та закривати.


Зручне відкриття кришки на петлях

Для комфортного використання та надійної роботи без збоїв: відкидна кришка розетки легко відкривається та закривається. До того ж вона відкривається вгору, а не до стіни. Це запобігає зіткненню з підключеними кабелями та кабельними вводами.

Додатковий захист із навісним замком Lockout-Tagout

Обов'язково маєте перестрахуватися? Ручка вимикача кожного настінного перемикача DUO має отвір для кріплення вашого власного навісного замка. Це дає вам додаткову безпеку, запобігаючи випадковому увімкненню вимикача, коли штекер знаходиться в розетці. Результатом є повна безпека, наприклад, для виконання завдань з технічного обслуговування.


Легке підключення та відключення за допомогою X-CONTACT®

Настінна розетка DUO оснащена нашою технологією контактної гільзи X-CONTACT. На гільзах контактів, які виготовлені з пружного гнучкого матеріалу, є прорізи у формі Х. Коли штекер вставляється, його штифт розширює отвір у контактній втулці. Таким чином, вилка і розетка надійно з’єднані. Також надзвичайно легко підключати та від’єднувати вилку — з нашою технологією на це потрібно на 50% менше зусилля ніж зазвичай.


Швидка доступність інформації про продукт через QR-код

Інформація про продукт має бути доступна для електриків та користувачів. Зісканувавши розташований на передній панелі QR-код, ви отримаєте доступ до інструкції зі збирання та експлуатації, інформації про аксесуари або запасні частини, декларації про відповідність та інші важливі документи.


Аксесуари для настінної розетки DUO
Набір Lockout-Tagout-Set дозволяє встановити до шести замків одночасно. Таким чином настінна розетка DUO захищена від несанкціонованого повторного підключення до шести осіб.

Наші кабельні вводи з різними діапазонами фіксації використовуються для вводу кабелів у настінні розетки DUO та захищають від зовнішніх впливів, таких як пил і волога.

Набір табличок для блокування

У комплект входять 1 мультиплікатор, 4 замки, 1 чохол, 1 пакування для блокування. Він доступний із замками з однаковим ключем або з різними ключами.


Кабельні вводи

Доступні відповідні кабельні вводи з різними діапазонами затискання/ущільнення:

M 25: діапазон затиску/ущільнення 9-16 мм (артикул для замовлення BI-25 для чорного кольору)

M 32: діапазон затиску/ущільнення 15-21 мм (артикул для замовлення BM-EN-24 для чорного кольору)


Міцні, довговічні матеріали: Для будь-яких ситуацій і років використання
Корпус наших настінних розеток DUO виготовлено з високоякісного пластику. Вони доступні з матеріалу на вибір: інженерного термопласту або пластику, стійкого до хімічного впливу. Пластмаси, що використовуються у виробництві розеток, стійкі до розривів і ударів, мають високу електроізоляцію та непроникні для тепла та холоду. Спеціальний пластик також забезпечує захист від агресивних речовин, як от хімікати, масла, жири, луги та солона вода.

Залежно від версії настінні розетки DUO мають захист від проникнення IP44 або IP67 і спінені ущільнення. Це надійно захищає їх від бризок води, пилу, проникнення дрібних сторонніх тіл і води.

Таким чином ви отримуєте продукт, який є надзвичайно міцним і стійким до атмосферних впливів і надійно працюватиме протягом багатьох років.
Просто замініть наявну розетку DUO на нову

Основи наших настінних розеток мають стандартні розміри, які відповідають розмірам старих моделей DUO. Це дозволяє легко замінити чинні настінні розетки DUO на нові моделі.


Переходьте в наш онлайн магазин, щоб переглянути весь асортимент розеток з відключенням DUO
Силові роз'єми
Штекери 16-125А
Розетки 16-125А
Роз'єми 250-400А
Комбінації розеток

Системи захисту
Гофротруби з поліаміду
Металорукава
Термічний захист
Плетіння для кабелю
Рішення для шаф управління
AirSTREAM
AirBLOWER
AirTEMP
ЕМС-рішення
Фіксація кабелю у шафах
Кабельні вводи
Промислова електроніка
Джерела живлення
Інтелектуальне управління струмом LOCC Box
Реле та твердотілі реле
Перетворювачі сигналу та температури
Промислові комутатори

Контакти

МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ ТОВ
+38 098 4669929
+38 095 4669929
welcome@mardalcables.com

Відділ продажів:
sales@mardalcables.com

Склад:
sklad@mardalcables.com
карта розташування

Хто ми

Ми компанія з більш ніж 20 річним досвідом на ринку поставок і продажу імпортної кабельної та електротехнічної продукції, з власним складом продукції в Києві, з надійною і швидкою логістикою, готова задовольнити потреби клієнтів в необхідних продуктах і послугах.

Нас цінують за нашу технічну компетенцію, орієнтацію на сервіс і суворе дотримання термінів поставки. Тому що для нас немає нічого важливішого, ніж бути сильним і надійним партнером.