Новини

LÜTZE: Високошвидкісний модуль передачі для швидкого встановлення

LÜTZE представляє оптимізований Cat. 6A модуль, який відрізняється своєю безпечністю та можливостями легкого монтажу.


В процесі створення новинки компанія об’єднала власний практичний досвід та ідеї користувачів і створила компонент, з яким надзвичайно легко працювати. Новий модуль LÜTZE Cat. 6А дозволяє здійснювати передачу даних між полем і щитом керування ще швидше й безпечніше. Основною перевагою модуля є значно спрощений процес монтажу, який не вимагає спеціальних інструментів. Підключення PROFINET або Ethernet можна здійснити за кілька простих кроків і на 30% швидше, ніж при використанні звичайних модулів. Також є можливість створити захищене підключення даних швидко і легко, навіть при складних умовах застосування, наприклад, у разі обмеженого простору в шафі керування. Крім того, можна також забезпечити через живлення компонентів через використання технології Power over Ethernet Plus (Poe +).

8-полюсний модуль протестований відповідно до IEC 60512-24-1200 та є сумісним з 10 Gigabit Ethernet згідно з IEEE 802.3an. Його можна застосовувати з проводами перетинів від AWG 26/1 до AWG 22/1 та від AWG 27/7 до AWG 22/7. До цього модуля можна навіть під'єднати гнучкі кабелі діаметром до 9 мм, та забезпечити для них якісне екранування та зняття напруги на витягування.

Шинний роз'єм RJ45 в стандартизованому форматі Keystone-Snap-In має додаткове потенційне з'єднання, розроблене як функціональний заземлювач відповідно до стандарту DIN 46342-1. Позолочені контакти можуть бути підключені з максимальним номінальним струмом 1 А на контакт і розраховані до 750 циклів вставки.

Модуль LÜTZE відповідає класу займистості V0 згідно зі стандартом UL 94 і може використовуватись в діапазоні робочої температури від -40°C до +70°C.

При відключенні прозора складна кришка запобігає псуванню контактів на втулці RJ45 відповідно до рейтингу захисту IP 20. Завдяки вузькій ширині корпусу - 18 мм (без бічних кришок) кілька модулів можуть бути розміщені поруч один з одним на монтажній рейці TS 35, що дозволяє зберегти такий важливий простір. Постачається з білою табличкою для маркування розміром 13х13 мм.

Новий модуль LÜTZE задовольняє промислові вимоги класу EA ACC відповідно до ISO/IEC 11801:2002 та EN 50173-1.
LUTZE