Новини

Кабелі управління LUTZE MOTIONFLEX® – універсальність в найкращому вигляді

LUTZE пропонує різноманітні кабелі управління для промислового застосування. І нещодавно компанія представила інноваційне рішення з ціллю безперервного руху в промисловій автоматизації – кабелі управління MOTIONFLEX®.


Кабелі LUTZE MOTIONFLEX® є універсальними та відмінно підходять для лінійного та крутильного руху, а також для використання в кабельних лотках. Їх конструкція розроблена так, що ці кабелі можна прокладати як на рівні підприємства, так і на рівні обладнання.

Кабелі управління MOTIONFLEX® випускаються в неекранованому (серія A422) і екранованому (серія A421) виконанні, від 18AWG до 10AWG та доступні у варіантах від 2-х до 12 жил. Неекрановані кабелі A422 були випробувані на більш як 5 мільйонів лінійних циклів та 2-х мільйонів циклів крутіння під кутом ±180°/м, в той час, як екрановані кабелі A421 досягають тих же показників під кутом ±120°/м.

Кабелі MOTIONFLEX® Control мають сертифікат UL Listed Type TC-ER для використання в кабельних лотках. А їх оболонка, яка виконана з TPE та стійка до впливу сонячного світла і масла, забезпечує тривалий термін служби кабелю навіть в найсуворіших промислових умовах.

Ці кабелі управління розширюють теперішню лінійку кабелів MOTIONFLEX® компанії LUTZE, що включає кабелі Ethernet і кабелі живлення двигунів.
LUTZE